Știri din fotbal internațional
Argentina - Austria, în grupa J de la Campionatul Mondial » Atmosferă electrizată la Dallas
0
Vestea momentului în Italia » A fost ales noul președinte al Federației de Fotbal
0
Abia ajuns în Superligă, Joao Paulino își urmărește fratele geamăn la Mondial și speră ca naționala țării sale să dea marea lovitură
0
Atletico Madrid i-a luat fața Barcelonei și transferă fotbalistul din naționala Spaniei
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
mai bine supusi la stapan decat liberi cu suporteri .. mai bine jucaria unui puscarias decat spiritul stelist a unei comunitati de suporteri .. manati mai hai hai
Dinamo este un nume de traditie... FCSB in schimb este "pohta ce-am pohtit" a unui cioban din Pipera!
ok atunci, la mai mare! ... toata Europa va asteapta in grupele Champions League, toti va vor in grupa lor! Se zice ca 49% dintre europeni vor sa fie in grupa ( ca o fi UCL, ca o fi Europa League...) cu FCSB!
La ce ora joaca dinamo in cupele europene ca nu m-am uitat la program?
nu ba, nu ne este frica. mai bine 24 de infrangeri la rand, decat sa iei 3-0 de la copanhaga, sa te scoata poltava, sau sa intri in faliment sau insolventa. mult mai rusinos decat sa iei bataie in CL e sa te rogi de uefa sa te lasa sa joci, si aia sa refuze, ca dinamo anul trecut
Pai ce echipa din Europa, suficient de buna ca sa intre in grupele Champions League, sa (mai) fie si atat de slaba incat sa faca 24 de meciuri la rand fara victorie??? In schimb, ce echipa mai slaba sa gaseasca FCSB in primul joc in grupe, sa o bata, caci altfel "recordul" creste si chiar ca FCSB intra in Guiness Book... Nu va este frica, mai ridicoli decat deja ridicoli ???
pote tu nu cunosti, dar dinamovistii sunt cu UMILINTA PSD IN ADN :)
ba...macar ajunge din cand in cand. ia uita-te ce fac ceilalti
Toata Europa vrea ca FCSB sa se califice in grupele Champions League! Toti stiu ca FCSB nu a reusit nici macar o victorie (!!!) in ultimele 23 de meciuri in grupele UCL! Asa se intampla cand "eminenta cenusie" a unui club cu pretentii este unul ca Gigi Becali! Reghe, ai grija ce-ti doresti, recordul (unicat!) il poate bate doar FCSB si numai ea! Nici nu stiu ce sa-i urez "echipei lui Gigi Becali"...
lasa-ne ba cu ironia asta demna de fineturile concepute la Penitenciarul Rahova ... tu ai uitat ca in 2 mandate cu rejecampf la echipa fcsb 2003 s.a. a castigat campionatul din postura de cea mai ajutata (greseli de arbitraj pro) ... cata nesimtire pe capu tau .. au gresit si aia odata in avantajul campioanei romaniei si gata .. faci cabluci la gura ... nu pe astra au prins-o cu valiza la alte echipe .. plus ca shumudica si-a mai facut si un moft .. in 2 sezoane s-a jucat cum a vrut el .. ca pisica cu ghemurile .. v-a dat campionatul pt ca si-a pus ambitia sa castige un meci capital pt voi .. desi putea sa dea liber la majoritatea titularilor ... si apoi vi l-a luat pt ca ati fost incapabili .. acum ai gura mare .. ca *** =)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.