Comentarii (49)
francescoli1974
francescoli1974  •  10 Aprilie 2024, 00:51

Real a avut avantaj 52 de minute,City a fost de 2 ori în avantaj câte 10 minute dar s-a terminat 3-3.

VanBasten2000
VanBasten2000  •  10 Aprilie 2024, 00:33
Postat de mario_rdfe_ pe 09 Aprilie 2024, 23:50

Ce meciuri...! Gigi daca vrea sa aiba o sansa in fata astora in grupele UCL, trebuie sa il aduca urgent pe Alibec !

Si sa pluseze cu 15 milioane pentru Mitrita si Otele.

1ianuarie
1ianuarie  •  10 Aprilie 2024, 00:27

La un meci ca ăsta se găsesc unii care vorbesc de Gigi, Alibec, Giulești, Rahova, suporteri cu petarde și de-astea, de-ale noastre. Ssssst, nu avem voie să deschidem gura în fața unor astfel de echipe, nici măcar în glumă.

Dontlookbackwithanger
Dontlookbackwithanger  •  09 Aprilie 2024, 23:59
Postat de magic4ever pe 09 Aprilie 2024, 21:40

In seara asta City nu are sanse fara Walker si Ederson in poarta, o sa se distreze Vinicius in seara asta

F bun pe preziceri ! Exact cum ai zis s a întâmplat. Joaca la lotto ca sigur câștigi.

luciann
luciann  •  09 Aprilie 2024, 23:58

Ce prostie sa se joace la aceeasi ora! Trebuia pusa o partida mai devreme, ca sa le vedem pe amandoua! Idem maine, din 4, vedem doar doua...pacat!

Stelian66
Stelian66  •  09 Aprilie 2024, 23:58

Lunin le-a mâncat meciul . Așa e când la acest nivel nu ai portar . City a jucat ca Barcelona , pe latul terenului . Norocul lor a fost ca e accidentat Courtois și Lunin i-a gol la 2 din 3 șuturi pe poartă . În rest , fotbalul a fost ca de obicei , îmbrăcat în tricouri albe .

thiamarcos
thiamarcos  •  09 Aprilie 2024, 23:53
Postat de VanBasten2000 pe 09 Aprilie 2024, 22:22

Cu echipele astea vrea sa-si masoare fortele nea Gigi?!

Baaaa, esti masochist? Chiar si cand e spectacol fotbalistic total la tv, cand vezi fotbal adevarat si echipe adevarate, tu simti nevoia sa deraiezi discutia catre cioban si echipa lui de pacalici ai fotbalului? Mai taceti ba, macar in momentele astea, slujitorilor...

francescoli1974  •  09 Aprilie 2024, 23:50

Meci superb,City este o echipă grozavă,a avut reacție dar sper să câștige Real,4-3.