Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Asa a zis si Cartu de FC BASEL ...ca sunt slabi ...si le-a spart geamul la banca de rezerva...cei de la FC Basel au pregatit o cusca pentru maimutele de pe banca stelei
O medie de 3.66 puncte per participare :))))))))))) FENOMENAL :))))))))))))))))))))))
Cred ca referi la Behi cand a spus ca nu-l intereseaza ca a castigat titlul si ca pe el il intereseaza doar sa intre in grupele CL pentru banii de acolo. MM a spus in schimb altceva, foarte jenant, ca Youth Team Champions League nu-l intereseaza si ca au adunat echipa de juniori doar pentru ca erau obligati sa o faca.
Daca il mai trimiteti pe Micul Muc sa spioneze adversarii poti sa pui de acum zero la puncte acumulate in grupa asta !!!
In nemuritoarele cuvinte ale lui Pierre de Coubertin...
a intalnit in preliminarii numai desculti, din play-off s-a calificat fara victorie, cand nu mai ai adversari gen Molde, Motherwell, Ekranas, etc, e sfarsit de aventura!
Steaua a facut 22 de puncte in 6 participari asa mare stelist ai fost tu, `pe vremuri`, ca nici atata nu stii? daca erai stelist, in anii 90 banuiesc ca ai fi stiut cate puncte a facut steaua in grupe. P.S. a 7-participare nu s=a incheiat, de aceea n-am pus-o la socoteala.
Omul a recunoscut ca atunci cand se simte rau si deprimat prefera sa plece cu rapidul la munte . O plimbare cu trenul este mai reconfortanta decat una cu masina . :))
E bine si asa decat 0 puncte dinamu-ia si rapid
Eu n-o vad ca pe o rusine, altele's bubele Stelei, nu faptul ca a pierdut la scor cu Chelsea...daca-mi aduc bine aminte, nu demult, chiar managerul clubului spunea ca nu prea da doi bani pe acea realizare si pe cei care au dobindit-o...cred ca asta e marea rusine a Stelei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.