Alte știri din fotbal
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Lorena Balaci: „Tata nu mai e singur acolo”
0
Rezultate în etapa #5 din Liga 2 » Mihai Toma de la FCSB și Leo Grozavu, învingători la debut. Chirilă și Oprița, învinșii rundei. Clasamentul
9
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League » Echipe de start
0
Andres Iniesta, învins în primul lui meci ca antrenor » Partidă cu 7 goluri
0
Cât vrea Rayo pentru transferul lui Rațiu în Premier League + Cine l-a propus la Fulham
0
Chivu pregătește debutul „noului Pirlo”?! » Comparația făcută de italieni
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Jiji nu mai are bani sa investeasca in transferuri. Cheltuielile cu blaturile din campionat si cu arbitrii corupti sunt prea mari.
:)) am omis intentionat ghilimelele,...".asta ne e valoare"...analfabetule! :))
Mai bine de atat nu putea sa puncteze Reghe "... are jucători de calitate, cînd are ocazii şi marchează."
Realitatea inseamna un patron escroc intemnitat, manager obedient si fara personalitate + goolan, lipsa investitiilor in jucatori de calitate. Ce sa faci cu Nicusor Stanciu de la ... Vaslui vs Diaz (de Chile)?. Noi avem Piovaccari, ei Marco Streller calificat de pe primul loc in grupa la CM Brasil. Vedeti cat valoreaza echipa lor, si cat a noastra. Si vorbim de Steaua, campioana, ce ar face in UCL alte echipe de la noi? asta e valoare fotbalului mioritic si gata.
..ni umflati cu steroizi si anabolizante carora le place sa agreseze oameni pe strada fara nici un motiv, ma simt persecutat. Va multumesc fraierilor. Cu drag, puradelul Rudel
pai cand a zis manelistul talent, ca o sa castigati grupa, toti ati fost de acord, atunci aveati valoare acum nu mai aveti ?
problema e foarte simpla. de ce sa cheltui o carutza de bani pe transferuri si sa ajungi cel mult in primavara europa legue cand simplul fapt ca ajungi campioana intr-un campionat de 2 lei si cu un pic de noroc accezi in faza grupelor iti aduc 20 de milioane ? cam asta e nivelul de gandire in fotbalul romanesc.
Sunt Rudel Obreja si cer tuturor suporterilor mei sa ma ajute in lupta cu gesepe. Vor sa-mi ia banii din gala bute. Ca multi ti_ga_
Analfabetule !
Asta cu "autofinantarea" e cea mai tare. Adica nu se reusesc sa se autofinanteaze echipele serioase: Bayern, Real Madrid, Barcelona etc, dar echipa manelistilor se autofinanteaza :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.