INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » STEAUA - STROMSGODSET, MIERCURI, 20:30, ÎN DIRECT LA PROTV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Unde a mers Elias Charalambous, la doar o zi de când Gigi Becali a spus că îl vrea înapoi la FCSB
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă în același timp
0
Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în etapa #6 din play-off-ul Ligii 2 » Gol în minutul 3
0
Primele două nume noi ale Rapidului pentru noul sezon de Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu și PAOK luptă diseară pentru trofeul Centenarului » Fanii iau cu asalt orașul finalei + Mesaj de forță în vestiar
0
Kevin De Bruyne, gol după șase luni! » Performanță formidabilă pentru jucătorul meciului cu Cremonese
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Arsenal - Newcastle, în runda 34 din Premier League » Luptă crâncenă pentru titlu
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
steaua- stromgodset 1-3
infarct-dezastru-soc astea sunt titlurile din gazeta sporturilor cica....gazeta spartilor tabloid de cancan
Oh, vai de capul meu, trebuie sa imi iau pastilele, sa nu ma sperie returul de cosmar!!! Doamne ce titluri...
Ce ziaristi penibili.
eu zic ca stormsgodet or sa se prezinte si mai jalnic decat la meciul de acasa.
Bate Steaua fara probleme.
Pai cum vrei sa isi vanda si ei ziaru cum vrei sa aibe cat mai multi utilizatori care sa comenteze sa ii injure etc . Iti spun eu baga titluri de cacact gen cum ai precizat u mai sus si noi intram si ne aprindem ii mai injuram din knd in knd si uite asa mai traiesc si ei
Daca Arlauskis nu prinde iar o zi buna se poate intampla orice..
Am observat ca de fiecare data (dar chiar de fiecare data!), inaintea unui meci important de-al Stelei, gSP baga articole gen "emotii, probleme, soc, dramatic, disperare, panica". E clar ca in spatele tuturor acestor articole sta o minte bolnava.
Lasati vrajeala ca potschiorii aia sa intoarca jurnalisti de can can
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.