Alte știri din fotbal
Două transferuri rezolvate de FCSB: „Au semnat! El a mai fost dorit de Rapid și U Cluj”
0
Antrenorul lui Auda a reacționat după ce a aflat planul celor de la FCSB: „E o informație bună!”
0
Andrei Nicolescu a explicat de ce întârzie transferurile la Dinamo: „Critici nefondate, negativisim, încercări de a denigra”
0
Raul Opruț, înainte de Dinamo - Universitatea Craiova: „Încă sunt puțin în urmă” » Ce spune despre noul sistem al lui Nuno Campos
0
Știri din fotbal internațional
Levski Sofia - Universitatea Craiova, continuă visul oltenilor în Liga Campionilor » Avem echipele de start: surpriză în atacul lui Coelho!
12
Pericolul uriaș pentru U Cluj în meciul cu Brann: „Norvegienii au aceste două avantaje”
0
Imagini de la antrenamentul FCSB-ului pentru turul cu Auda: doi fotbaliști s-au antrenat separat
0
Moment mai scandalos decât ieșirea lui Paredes! Legenda Argentinei își prezintă scuze pentru imaginile care au „explodat” azi: „Nu ar fi trebuit să fac asta”
1
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
Încă o moarte misterioasă la vârf în Rusia. Victima ar fi deținut ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
IGSU nu a putut folosi navele multirol ca să stingă incendiul din Marea ...
Libertatea
DIN COMMENTURILE PE CARE LE-AM CITIT CRED CA NOI ROMANII SUNTEM PREA DOBITOCI SI REDUSI MINTAL SA RECUNOASTEM CA ROMANIA FOTBALISTICA ARE LA ORA ACTUALA UN SINGUR ANTRENOR CARE POATE RIVALIZA CU MARII ANTRENORI AI EUROPEI! SI ALA E MIRCEA LUCESCU!... DAR IN FINE... ISTORIA POPORULUI ASTUIA S/A CLADIT PE SANTAJ, BARFA, SPAGA , BLAMARE, MINCIUNA, NEGAREA VALORII, INDOBITOCIRE, INVIDIE... ETC.. SI PREA PUTIN PE RESPECT!!
:)))) ce-a mai tare ineptie depre Lucescu! Sigur catalanii il vor, e cel mai bun, dar are contract cu minerii... :))) si asa a mai fost Lucescu la un pas sa castige liga campionilor :)))
Are ofertă de nerefuzat să sperie maidanezii în cupă :))))))))))))))))
:))))))) Ba da, dar au zis că e prea scump :))))))))))))))
Sunt sigur că Lucescu ar face față cu brio la Barcelona. Dealtfel, cei care au prins perioada Corvinul știu cert că Mircea este inventatorul tiki-taka :))) , jocul de pase al Corvinului din perioada lui Lucescu dădea ”norma” de trei goluri / meci ( din păcate doar la jocurile de acasă, în deplasare adunau băieții de un ban ... )
Deci, sa inteleg ca tu esti unul din acei suporteri de rezultat, sau de conjunctura...:)
Luce nu si ar parasi locul lui caldut din Ucraina nici pentru tot aurul din lume ...el stie ca e un antrenor limitat ...pe care l fura arbitrii ...
Dacă ar fi adevărat, pentru Lucescu ar fi incununarea anilor de profesionalism in fotbal. Nu țin cu Barca, dar dacă ar ajunge Lucescu acolo, aș deveni fan al acestei echipe.
NU vad de ce ar fi o minciuna. Este vorba doar despre o LISTA, ce poate fi asa de mincinos sa adaugi cateva nume de antrenori pe o lista? Apoi se pare ca, cauta un anume tip de antrenor, avand in vedere ca BARCELONA mizeaza foarte mult pe jucatori tineri din propria pepiniera, exceptie facand doar echipa de baza si care este cam putin cu doar 11/12 staruri in echipa, restul fiind jucatori precum: Muniesa, Bartra, Fontas, Cuenca, dos Santos, tineri, dar care inca nu ar face parte din lotul lui R.Madrid sau Bayern! Concluzia este ca, au nevoie de un antrenor care stie sa lucreze cu tineri si sa ii transforme, sa ii REINVENTEZE, iar Mircea Lucescu este mult mai bun decat Vilanova la asta.
la rada chiar nu s-au gandit?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.