INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » STEAUA - VARDAR SKOPJE, 16 IULIE, ORA 20:45, DIGI SPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, reverență pentru jucătorii de la CFR Cluj, înainte de meciul direct: „Sunt un exemplu de profesionalism”
0
Titi Aur condamnă un alt detaliu în accidentul rutier suferit de echipa a doua lui Dinamo: „Nu e vorba de vârsta șoferului! Adevărații autori morali sunt acolo”
0
Zile pline la CFR Cluj!: „Am primit oferte, negociem” + „Urmează o deplasare grea, la 10 grade”
0
Marian Aioani, teorie interesantă înainte de meciul cu CFR Cluj: „Spun că au probleme de 4-5 ani și joacă mereu în Europa”
0
Știri din fotbal internațional
„Guru” transferurilor, interzis pe o rețea de socializare » Acuzații grave împotriva lui Romano
0
În plin scandal, FIFA a lansat operațiunea extinderii Cupei Mondiale la 64 de echipe!
0
FCSB, abandonată de liderul ei » Iată datele șocante!
0
Doi nou-veniți în lotul lui Real Madrid pentru amicalul cu Fiorentina lui Drăgușin
0
Lifestyle
Așteptarea a luat sfârșit: Sala Polivalentă din Tulcea a fost inaugurată
0
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Nicușor Dan nu a numit niciun ambasador la post de când a devenit ...
Libertatea
Povestea garajului miliardarilor din București, prima parcare supraterană ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Un bucureștean, care a fost mușcat de un șobolan pe stradă, va primi ...
Libertatea
Nu cred pe Dinamo am vazut-o in meciul cu aia de la Corona Brasov cand le-au lasat repriza de 1 ora si tot nu au dat gol :)) nu ai ce sa vezi. Am vazut-o pe Corona castigand cu 1-0 in fata altei candidate la retrogradare Dinamo.
Ca sa poata sa vada si dinamovistii Champions League de aproape, ca pe Corona Brasov au vazut-o.
de ce nu doar o televiziune ? :)) look tv de exemplu :)))))
atacul caldararilor de la Palat!
a innebunit valahu musca si din oi
rusine Dinu Patriciu nu-ti mai da laicuri Comentariul tău...
Eu cred ca ai copiat replica asta de pe alt articol si din pacate pentru tine eu am scris asta. Cat de aiurit sa fii sa copiezi pe cineva si apoi sa-i raspunzi aceluiasi om cu replica aceea:)))))
eu voi tu vei el ea va noi vom voi veti ei ele vor _____________ Eu cred ca ai dat de sapun si te-a afectat profund efectul lui.
Eu cred ca ai dat de sapun si te-a afectat profund efectul lui.
:))) Pai, normal ca pentru o oaie sclava ca tine este normal. Doar oile subjugate de mita si belciug pot spune o asa mare tampenie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.