Alte știri din fotbal
Marius Croitoru l-a făcut praf după eșecul cu FCSB: „Incredibil! Nu ai cum să ne prostești!”
0
Gigi Becali a avut un remarcat după FCSB - Botoșani: „El ne-a calificat” » S-a luat și de un titular: „Indolent”
0
Panduru și Pintilii, uluiți după FCSB - Botoșani: „De clasă. Ăsta e el”
0
Tavi Popescu s-a întors » Gol senzațional în FCSB - Botoșani
1
Știri din fotbal internațional
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Roberto De Zerbi a cerut transferuri după ce a salvat Tottenham de la retrogradare: „Trebuie să construim o echipă top, top, top”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
sad but true ...
Si cum spuneam! Incepe exact acelasi episod(Unirea Urziceni)!
era previzibil ca o echipa "ajutata" sa ajunga in liga campionilor,dar fara potential de liga campionilor sa se faca de ras.Sa fim constienti ca fotbalul nostru e la pamant,plin de ifose,false valori si tunuri trase de impresari prin ciupirea de comisioane de ici de colo,stil balcanic. pacat totusi ca nu a ajuns acolo una din echipele care au aratat ca au valoare,ma refer la vaslui,rapid si de ce nu la steaua b. mare pacat :(
Jucatorii sunt umflati cum titlul a fost umflat....o sa ajunga pe la echipele din Bucuresti sau pe la Cfr ori Vaslui si nu o sa faca nimica,prosti sunt aia care -i cumpara.
Nu reusesc sa inteleg titlul acestui comentariu !! Cine "S-au făcut de rîs în Ligă" ?? si "acum rămîn şi fără jucători, şi fără antrenor " ?? Pai eu cred ca cei care s-au facut de ris sunt tocmai jucatorii si antrenorul, care recunoaste, fara haz, ca a glumit.. Si atunci cine "rămîn şi fără jucători, şi fără antrenor" ?? Sau iarasi cronicarii GSP isi dovedesc maiestria in schilodirea limbii romane ?! Sau si ei au glumit, ca sa nu se poata spune ca sunt de ris.
Inseamna ca esti pleasca daca o compari pe hOtelul cu Villarreal... Orice echipa din CL bate aceasta campioana blatista,asta este clar!
dupa mentalitatea ta, villareal ar merita statuie? evident ca tot de ras sunt si una si alta. dar, spre deosebire de villareal, otelul e varza verzii, ca orice echipa din Ro este la ani-lumina hat departe de cea mai vaga idee de fotbal din anul de gratie 2011.
Villarreal a făcut tot 0 puncte şi a dat doar 2 goluri. Cine zice că Oţelul s-a făcut de râs e un bou.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.