INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » ÎN 2006 ŞI ÎN 2007, STEAUA A CLACAT APROAPE DE FIECARE DATĂ ÎN ETAPA DE DUPĂ MECIURILE DIN LIGĂ
Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
În cărți să o preia pe Bournemouth, după despărțirea de Iraola
0
Van Dijk spune că Liverpool a meritat să fie eliminată de PSG
0
Barcelona a făcut astăzi reclamație la UEFA: „O rușine!” » Ce solicită Joan Laporta
2
Virulent la adresa lui Hansi Flick: „A distrus Barcelona! Lasă că nu s-au calificat, dar să facă asta?!”
7
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
ptr astia care il injura pe Marius am o singura replica CIOCU MIC. MARIUS a luat echipa de pe 7 si a dus-o pe 2, a scos Galata si ne tine aproape de locul 1. iar pentru cei care nu stiu...e Bayern nu Bayer(aia sunt din Leverkusen) si niciodata Arthuro nu se va compara cu Rosenberg. Dar mancatorii raman mancatori. Forza Steaua!!! Batem pe Artemio Franchi. 2-0 Mirel si Banel. Sa moara toti de ciuda!!! Bravo Marius!!!
ASA LACA SCHIMBA.
pun pariu cu cine vrea ca gaz metan va scoate CEL PUTIN un punct azi ;)
Lacatus nu e antrenor de Steaua.....se to vaita ba ca lipseste Mirel, ba ca ploua....pai ce mentalitate de castigator e asta....e vai de capul tau, Laca..la vara ar trebui sa plece si sa vina Dan Petrescu, care se vede ca e antrenor..II pune bine pe teren.....se vede diferenta dintre Petrescu si Lacatus... Forzza Steaua...mu*e dinamu*isti frustrati si ciori spurcate...!!!!
Lacatus nu e antrenor de Steaua.....se to vaita ba ca lipseste Mirel, ba ca ploua....pai ce mentalitate de castigator e asta....e vai de capul tau, Laca..la vara ar trebui sa plece si sa vina Dan Petrescu, care se vede ca e antrenor..II pune bine pe teren.....se vede diferenta dintre Petrescu si Lacatus... Forzza Steaua...mu*e dinamu*isti frustrati si ciori spurcate...!!!!
achtung[atentie] germani ascundeti brichetele,inchideti valizele si mai ales paziti-va portofelele pt ca vor venii stelistii [hotii] la munchen.
sper ca aceasta adunattura de doi bani numita[steaua] sa nu faca nici un punt in liga camp deoarece ei nu au ce cauta in fotbalul mare . ei au fost introdusi pe usa din dos in liga camp de catre frf,lpf cu ajutorul brichetelor,valizelor,butoanelor si a comisiilor de disciplina .rusine,rusine,rusine.
Laca..lasa prostii sa vorbeasca si nu te lua dupa ei.. Astia vor spune la fel si daca Steaua va lua titlu si daca va trece de grupele CL (cu tine antrenor,bineinteles).. Pentru ca unii doar atat pot..cat despre cei care contesta valoarea ta ca si jucator,fie erau prea mici atunci fie nu erau nascuti dar in mod sigur IDIOTI.. asta e.. Eu unul sunt sigur ca tu mai ai multe de aratat... Multa bafta cu Steaua si multa sanatate tie si familiei tale!!
steaua are experienta in ucl sa tot piarda haha asta e adevarata valoare a stelei caci in campionat o scalda cum poate
steaua e foarte slaba a demonstrat in ucl ,la experienta sa de 3 ani si la ce investitii a facut trebuia sa scoata macar un egal cu bayer uitativa ca nici bayer a pierdut acasa cu 5 2 deci nu e asa puternica cum pare uitativa la cei de la cfr fara experienta a castigat la roma
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.