Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
0
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
1
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Veste uriașă pentru Maroc înaintea sfertului cu Franța! Golgheterul echipei, tot mai aproape de revenire
0
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
27
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ați scris istorie bă: primul banner (de care știu eu măcar) cu logoul sponsorului imprimat pe el! Peluza BetanoRD 95! :-)))))) Așa ceva!?!?!? :-)))))
Daca esti roman cu adevarat nu postezi incurajari pentru Sparta...haideti sa ne revenim, ca nu suntem bolnavi la cap !!! Indiferent ce echipa romaneasca joaca in Europa nu poti sa tii cu strainii "mancale ar inima cainii" , cum bine spunea Luceafarul poeziei romanesti, Mihai Eminescu ! Hai FCSB, ca se poate, s a vazut asta din meciul tur !
Problema este ca echipa "antrenorului genial" in capul lui,nu joaca nimic acasa pe asa-zisul teren propriu. Sparta care are mari sanse sa castige lejer va primi si ajutorul unor schimbari aiuristice dupa pauza.
Ce istorie scrieți mă!? Unde dau de tine mâine după meci!? Vreau să te văd cum plângi și înjuri de ciuda … :-)))) Ăștia de la casele de pariuri au văzut ponturile lu’ Randumb și au pus cote ridicol de mici pt victoria sau/si calificarea Spartei. Așa ca eu il astept mâine pe live când poate mai creste puțin pay outul pt praghezi, însă mi-e ca stă ascuns și plânge în debara! :-)))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce sens are acest articol daca Sparta Praga va merge mai departe?! Ia zi, Barbule!
Forta FCSteauaBucuresti(FCSB), scriem iar istorie pe ghencea ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai prins glas bre ***? hai ca e timpul sa va intoarceti la *** divizia b, acolo e locul *** dinamoooo :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai linistit, adi popa regreta si acum perioada cat a fost jucatorul FCSteauaBucuresti (FCSB), numai iobagii sunt fericiti sa alerge mereu in matineul diviziei B, la playout ... apropo am auzit ca nici anul asta csa talpan 2017 nu are drept de promovare, umilinta voastra continua in b :)))
De fapt e in Ghencea si carul merge inainte catre Champions League. Deh mai vede si stadionul asta meciuri mari nu doar *** in playoutul diviziei B :))) Cine e campioana Romaniei catalynna? Doare? usutura? ne bucuram ca urmaresti feicare meci al nostru ca orice *** csa :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.