Comentarii (28)
saviola2_8
saviola2_8  •  30 Iulie 2014, 09:53

nu vom avea probleme, castigam 2-0.

blacksun_14
blacksun_14  •  30 Iulie 2014, 09:35
Postat de freegigi pe 30 Iulie 2014, 09:12

Iar Chipciu varf, iar Filip titular...Nu inteleg de ce joaca cu Filip si Prepelita la mijloc.Oricum e bulevard pe acolo...Macar sa joace cu Sanmartean langa unul dintre ei, ar fi mai multa calitate pe faza de atac...

esti incredibil :)) Ia zi tu o data cand au nimerit pacalicii din presa echipa stelei

lapusneanul
lapusneanul  •  30 Iulie 2014, 09:19

pentru sustinatorii echipei fc oitza pipera srl carora nu le place alcatuirea formatiei....oitzelor, e echipa probabila....:) adica una scoasa din joben de gazdele noastre :)

rossonero.bucharest
rossonero.bucharest  •  30 Iulie 2014, 09:19

AKTOBE oricum stiu ca nu se vor califica, dar s-ar putea sa joace primul meci sa arate Stelei ca ei puteau sa mearga mai departe asa cum Shakhter campioana lor de anul trecut le-a batut obrazul cu 2-0 scotienilor de la Celtic, evident ca in Scotia s-au dus turisti dar nu au luat decat 1 gol in plus. Deci s-ar putea sa se joace pe bune primul joc, dar de calificare nu se pune problema, hai ca orasul ca orasul macar nu au razboi, dar nu au national arena pentru europa league, le trebuie vize de UE etc

valeri_gazaev100
valeri_gazaev100  •  30 Iulie 2014, 09:12

Astazi pe "Tsentralniy" asiaticii kazaci vor invinge asiaticii romaniei - (originari din calcutta, india) in preliminariile ucl...asia

freegigi
freegigi  •  30 Iulie 2014, 09:12

Iar Chipciu varf, iar Filip titular...Nu inteleg de ce joaca cu Filip si Prepelita la mijloc.Oricum e bulevard pe acolo...Macar sa joace cu Sanmartean langa unul dintre ei, ar fi mai multa calitate pe faza de atac...

entziu
entziu  •  30 Iulie 2014, 09:08

Iar Filip? De ce jucatorii care joaca mereu prost primesc sanse la infinit?

thereem
thereem  •  30 Iulie 2014, 09:03

echipa oaspete are cumva voie sa aiba 7 rezerve in afara de portar?

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează