Alte știri din fotbal
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga! Avem echipele de start
1
George Ogăraru, mesaj după ce Craiova a câștigat titlul în Superligă: „Academia Stelei a dat fotbalului românesc un campion!”
0
Echipele de start în Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
0
Craiova continuă sărbătoarea » Autocarul a ajuns în piață
5
Știri din fotbal internațional
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Luati exemplu de demnitate si corectitudine bai ipocritilor toti care va ti grabit in miez de noapte sa il faceti praf pe coltescu. Nici un roman persoana publica nu a avut curajul sa il apere pe buna dreptate. ***. E valabil si pt ziaristii de tinichea de la noi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect John Barnes!
Barnes nu e doar o legenda a lui Liverpool.....e si un vehement luptator impotriva rasismului.....a si jonglat cu o coaja de banana pe teren.....si asta zice ca nu e rasism.....pai nu e sigur.....dar ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acest om cum poate sa gândească logic? In timp ce un România... Asa se întampla când în tara exista oameni ca ctpei ca scutarei. Indivizi de joasa speță care vorbesc în loc sa tacă.
Pentru ce s a întâmplat aseară, în mod normal, trebuie 3-0 la masa verde pentru ambele echipe. Au refuzat sa mai joace pentru ca ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca spun ca realitatea este neagra sunt rasist..... Bravo lui este un om normal la cap, si rațional
Exagerare! Radicalism dus la extrem! Tot mai penibila și periculoasa aceasta dogma a rasismului cu orice preț! Simpla folosire a unui cuvânt inofensiv duce la reacția imediata a închizătorilor, la arderea ereticilor in piața publica in aplauzele inconștienților care intra in aceasta logica strâmba! Rasismul trebuie pedepsit exemplar atunci când exista dar in niciun caz când este inventat! Echilibru și rațiune! Extremismul nu duce niciunde!
Iti dai seama pentru ce comentariu am fost cenzurat?????? Astia acum orice spui pentru Coltescu considera jignitor?
Vedeti ba ca se poate si asa? Adica sa fii rational si sa nu inventezi tot felul de aiureli
Jos pălăria Barnes! Jos din funcție cu toți lingăii oficiali romani care cad în genunchi în fata oricărei opinii străini, fie ea si aleasa cu zarul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.