Alte știri din fotbal
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
0
Ovidiu Bic numește cauzele eșecului din Gruia: „Trebuia să-i dea al doilea galben”
0
Cristiano Bergodi, după eșecul cu CFR Cluj: „Ăsta e principalul motiv pentru care am pierdut”
0
Camora, încrezător după victoria din derby: „Trebuie să aducem trofeul acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
vaalah, esti terminat bai baiatule.
Poate..dar vezi ca fasolea e periculoasa...s-ar putea sa faceti pe voi dupa...
La ce se joaca in Romania, e greu sa "citesti" o echipa....da, setaua e cea mai buna din romania, dar cehul e un tip serios, meticulos, care isi alege jucatorii dupa caracter. Din pacate pt voi, la Tbilisi nu joaca Tanase si Tatu, asa ca o sa aveti meci f greu.
Vei vedea cine e Uhrin..va veti chinui amice....
cine e uhrin ... guardiola ... pariez ca nici pe ala nu il lauda ... ce a castigat uhrin in liga 1 ? a castigat vre-un trofeu ? Da au vreo cativa jucatorii buni gruzinii , dar nu poti sa spui ca sunt de aceiasi valoare cu cei de la Steaua . Anu trecut a jucat unde-va tbilisi ? ca tot uhrin era ?
Cehul cunoaşte bine fotbalul românesc după experienţa de la Timişoara şi Marian Iancu ?!? s-au schimbat foarte multe de atunci...poate cunoaste cativa jucatori, dar nu echipa. oricum, ar avea suficient timp sa studieze si jocul, desi sper sa nu ii dea de capat :))
Sunt fan Steaua dar mai duceti-va dracu cu stirile voastre ; azi avem 3 echipe care joaca in Europa iar la voi 4 din primele 5 stiri sunt despre Steaua.
Indiferent pe ce articol de pe GSP dai click, la "subsol" ii gasesti pe aceiasi bolnavi psihic, injurandu-se de zor. Mergeti mai baieti la tratament, cat mai e timp...
oare cum o fi sa ai atatea titluri castigate cu ajutorul "echipelor satelit", asa cum "a reusit" steaua(CCA) pana in 2006? sa vina "guinness world records", dom'ne, ce sa mai...e un record ce trebuie consemnat
Cum intra ceangăul Alpin pe clone sa prevestească apocalipsa Stelei apare și Latrina84 . :))))))))) Ce boangheni prosti făcuți grămadă . :))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.