Alte știri din fotbal
Gino Iorgulescu și-a ales succesorul la LPF: „Dacă stau să mă gândesc, el ar trebui să fie!”
0
Primii doi jucători de pe lista neagră a lui Pancu la CFR Cluj » Îi vrea OUT în iarnă
0
S-a montat gazonul pe cea mai controversată arenă din România » Urmează inaugurarea
1
Sute de suporteri s-au înghesuit la Craiova pentru a vedea trofeul Superligii
0
Știri din fotbal internațional
Theo Hernandez aruncă săgeți otrăvite: „Meritam alt tratament! Eram cel mai bun fundaș lateral din Serie A”
0
Soția starului din Bundesliga l-a criticat pe antrenorul echipei: „Frate, cum poți să faci așa ceva?”
0
Newcastle - Chelsea, în deschiderea etapei 17 din Premier League » Al treilea gol în debutul reprizei secunde
0
Dramă cu repetiție pentru Ronald Koeman! » Anunțul sfâșietor al selecționerului: „E incredibil de puternică”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
0
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
O soție înșelată din Timișoara și-a rugat o prietenă să filmeze întâlnirea ...
Libertatea
walk on through the wind walk on through the rain ... and you'll never walk alone
De 3 ori in 7 zile ii ard pe cormorani ! A mai fost si anul trecut ceva asemanator iar Arsenal castiga in 2 saptamani cu 3-0 , 3-0 , 6-3 , din care 2 meciuri in deplasare ! No comment ! Common' gunners !
liver inca un trofeu o sa vedeti!!!!!
is de parere ca LIVERPOOL nu va dezamagi ... si va castiga inca odata trofeul :X
Bai fraţilor , nu vă mai daţi atât cu părerea! LĂSAŢI-I SĂ SE PREGĂTEASCA DE ŞAMPION LIG
arsenal - barca in finala.....si ar fi randul lui arsenal sa castige. am zis! :))))
ai ma ? oare englezii astia , le-o trage una de liga a-2a la ei in cupa si nu sior gasii nasul? depinde de forma de joc a echipei in seara jocului, pt. fiecare din ele, de gafele acelea monumentale care incep sa fie tot mai dese si hilare in ultimul timp, roma - fener ; de ce nu ar putea fi o finala?
o sa vedeti ca semifinale o sa fie Arsenal-Fenerbahcesi Barcelona-Roma
Auzi ba ce prosti sunt romanii ! "Cica Forzza Liverpool" ! Daca ar auzi englezii ar muri de nervi ! Come on Liverpool se zice bai loserilor !
liverpool campioana!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.