Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Euro-pa se va confrunta cu cea mai mare migratie cunoscuta din antichitate incoace: 6 milioane de 5telisti de mici.
Nu uita de recordul de pe Santiago Bernabeu !!
vedeti sa nu va rupa capetele ciudateniile planetei. Stati linistiti si vigilenti ca acolo nu mai merge cu smecheria da bucale.
Vrei sa spui ca Nord-ul organizeaza toata deplasarea, inclusiv a suporterilor din SUD prin colaborare. Iar desteptul caruia i-ai raspuns...sa inteleaga ca Nord-ul nu inseamna Mustata...care oricum nu mai este incepand din acest sezon langa noi. Nord-ul inseamna 10.000 de oameni care au fost acolo cand SUD parasea Ghencea in "semn" de protest cu Dinamo la 0-1. Tot aia 10000, impreuna cu voi au facut echipa sa castige meciuri ca cele cu Valencia sau Ajax, Chelsea...asa ca inainte sa-ti mai dai cu parerea despre Nord..sa te gandesti ca o singura data Mustata a "ordonat" sa parasim peluza in semn de protest si atunci au plecat doar 300 de oameni. Restul am ramas acolo pentr
In Anglia au fost 5.000 de stelisti ;) Ca acolo sunteti voi plecati la furat :))...
haha, acum cred ca cele 150 de cupluri masculine ale lui dinamo se zgarie pe fata :)) pasarile nhegre din cuibul rapid deja au trecut la jumulit de pene ;)) keferistii..aa, da cine dq ii baga pe astia in seama..
vrajeala de 2 lei.....oile nu au fost tare multi nici acasa....
MANDRU CA SUNT STELIST! EUROPAAA VENIM!
La 2500 Km de tara, pe Stamford Bridge la Londra Steaua a avut 5000 de fani in tribune si au facut spectacol. La Sofia la doar 350 de Km, cel mai iubit si valor club romanesc va avea peste 10.000 de fani. IMPREUNA SPRE GRUPELE CL SA MOARA DE OFTICA TOTI INSOLVENTI EXCLUSI DIN EUROPA in special aia de la Rusinea Romaniei exclusi chiar de ziua clubului de generalul comunist de securitate Anghelache.
EUROPA STEAUA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.