Alte știri din fotbal
Mihai Popescu, după eșecul 0-4 din amical: „Scorul e mare, dar ne interesează mai puțin”
0
Mihai Stoica a găsit un motiv de optimism și în 0-4 cu echipa lui Olaru: „El a fost cel mai bun de pe teren”
1
Mihai Lixandru pleacă de la FCSB și semnează cu noua echipă: „A cerut să nu joace azi”
3
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Știri din fotbal internațional
Harry Kane și-a pierdut vocea: „Tocmai am cântat acolo, nu prea pot vorbi”
0
Vinicius a întrerupt interviul lui Haaland » Imagine memorabilă, după eliminarea Braziliei: „Poate devin colegi”
0
Thomas Tuchel a intrat în istoria Mondialelor: „Este foarte special”
0
Știm primele două sferturi de finală de la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
Promisiunea făcută de Ucraina României după incidentul cu drona din Portul ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Ești deștept rău!Cum poate fi un cap plin cu vid?E cumva o noua descoperire a fizicii pe care eu n-o cunosc?Fizica, a nu se confunda cu Educația Fizica!
Și al tău e plin::: are-n el un mare vid...!!!...
Da' uita-te la momentul golului 2 al cehilor (ala anulat!:))) si numara cati cazematisti, dedeBeisti si rapidisti, sarbatoreau deja, dupa ce-au tremurat in fata YT si FB, si-au urmarit partida FeCeSeBelei, cu niste emotii, trairi si frustrari, mai mari ca ale lu' nea JJ !! :)))
Ne-a Catalyn "nu a vazut" prima repriza :))) doar a urmarit-o cu sufletu' la gura si-a plans si-a suferit, dupa ce fluierasii le-au anulat golu' 2, cehilor !! ;)))
Asta a fost momentu' de maxim extaz pentru tikitiki rapidistu' ... Agonia ce-a urmat dupa anularea acelui GOOOLGOLGOOOL l-a tinut treaz si mizerabil, toata noaptea !! ;)))
Nea janta, matale unde ai vazut meciul? Ai fost unul dintre fraierii pacaliti de ProTV si ti-ai facut abonament lunar pe Voyo, sau ai mers pe un stream piratat si ilegal de ne net??? Sau ti-ai adus aminte ca ai antena pe casa dinainte de '89 si l-ai vazut la bulgari?!? Eu am ascultat meciul la radio; a fost foarte ok!
Lasă lenea și caută! Să stim ce mai ești de mic, în afară de mare :)) Și bucură’te că mai ai minim 9 meciuri de cupe europene la care poți să’ți verși pe’aici frustrările și speranțele deșarte…
bah tot tu esti katinel (dinca catinel) ??
Bravooooooooo Iosifeeeeeeee ..ce inseamna bah sa (nu) ai '' creer '', bine ca ti-ai tras ''seapca '' aia rosie decolorata pe tartacuta :))))) Sa nu te mai recunoasca astia ca esti iosif agramatul :))))))))))))) ai pus mana pe ''ABC-dar '' ???
care steaua voastra bah prostalauleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, aia cu care mergeti de sarbatori ?? in campionatul nostru de fotbal exista o singura echipa steaua bucuresti ............vasile accepta bah realitate , nu te cheama ion in ''buletin''
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.