Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
nu are nicio logica ce ai scris acolo......mai absurdd decat absurdu'
si bine ca mai joaca Barca cu Real sa-si ia 3, dupa logica ta de hater de maidan
Asa e, in alte tari nici la spalat de vase nu sunt acceptati puscariasii, doar la noi sunt alesi primari si li se dau in grija fraiele tarii... de asta ati ajuns unde sunteti, sa nu mai spun ca va mandriti cu un fotbal care doar prin Africa ar mai putea fi considerat spectacol.
Poate mai inveti sa te porti in public, mainile in buzunare ? P***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gasp promoveaza ce se vinde. nu-ti convine, nu citi si fa-ti tu ziar
E bine ca sunteti voi acolo sa luati cate 5 an de an(Partizan, VfB,City).
Si daca a fost inchis..ce?..............
POATE CFR SA VISEZE...DINAMO NICI MACAR IN VISE NU SPERA LA CHAMPIONS LEAGUE....SE MULTUMESC CU 2 MECIURI LA 10 ANI IN TURUL 3 DIN CUPA UEFA...PENTRU EI AIA ESTE CEA MAI MARE SARBATOARE ( NU CONTEAZA SCORUL ).
GSP, de ce promovati un fost detinut, care legal, nu mai avem voie sa apara in viata sportiva, dar inca odata imi cer scuze ori esti stelist, ori esti dusmanul tarii....sa-mi bag #&la in voi de *** proaste
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sUNT MULTI FRUSTRATI PE AICI A CAROR ECHIPA NICI MACAR NU STIE CU CE SE MANCA UCL..IN LOCUL LOR AS OCOLII SUBIECTUL
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.