Alte știri din fotbal
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
0
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » „ROȘU” după consultarea VAR: l-a lovit pe Papp fără minge!
1
Daniel Bîrligea, prima reacție după ce s-a filmat cu logodnica Antonia pe gazonul arenei din Ghencea
1
Concluziile lui Adrian Mihalcea, după UTA - Oțelul 2-2: „Avem o mare problemă”
1
Știri din fotbal internațional
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
1
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
ce sa apreciem evolutia timisoarei ca au jucatca fanu',sa adiram norocu' lor?sau ce?asta nu e fotbal ce joaca ei,te aperi cat poti si prinzi pe contraatac(tactica prostului)...daca sunt asa buni sa joace frumos,simplu,deschis!
nu stiu de ce comentezi cand voi sunteti praf cu orice echipa ... de ce nu poti sa fii civilizat si sa apreciezi evolutia timisoarei de aseara... PS. succes Vaslui si Steaua asta seara!
fotbalul se joaca pe goluri nu pe cate suturi ai tras
... dar, ca sa fim cinstiti, croatul are dreptate. Dupa cum au decurs lucrurile, este un rezultat mincinos acest 2 la 2. Daca Timisoara joaca la fel si in retur, trebuie sa aiba cam aceeasi bafta ca ieri, ceea ce e putin probabil... Pe de alta parte, probabil ca fara accidentarea lui Parks mersul partidei ar fi fost altul, pentru ca ucrainienii nu si-ar mai fi permis sa vina asa in valuri cu toata echipa peste careul lui Pantilimon.
bine, domnu Srna (ce nume imposibil!), m-as bucura sa ti se indeplineasca dorinta si sa castigati la Bucuresti, da numa la Timisoara sa pierdeti
Srna,meciul retur Poli Timisoara vs Sahtior se va juca la Timisoara pe Dan Paltinisanu,nu la Bucuresti cum ai spus.
Din pacate ai dreptate, Timisoara a fost praf, 0 barat. Noroc cu bucur care din jumatate de oaczie a marcat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.