Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Pentru restul echipelor romanesti: Daca vreti performante - puneti osul la treaba si nu mai improscati cu noroi in cei mai buni. Acestia iarta dar nu uita!
Explicatia e simpla: Desi era mai slaba decat alte echipe din campionat, numai Steaua participa in competitii "rentabile" ca puncte si bani!!! Si asta prin trucarea meciurilor, prin aranjamente cu arbitri, echipe adverse, federatie si liga!!! Prin "brischete" si "valize a la Cluj"!!! Daca s-ar fi jucat corect altele erau echipele care ar fi eliminat adversari foarte slabi si ar fi adus punctele respective. De la CUMPARAREA cupei campionilor din 1986 asta a fost &quo
uite ca degeaba e steaua in ucl,ca acolo nu-s BUTOANE ca in liga lu mitica,d-aia steaua n-are nicio calificare din grupe pt ca atat pot:sa ajunga acolo,sa se faca de ras.Punctele alea ce le-a cules sunt obtinute majoritatea in uefa! oricum parca s-ar schimba mai bine numele ziarului in gazeta stelei partidului
Marsule, se apre ca pt tine e grea aritmetica asta. Steaua a facut singura 45% din punctele Romaniei in timp ce restul echipelor (4 sau 5, nush exact cate au fost) au strans 55%. Daca faci media aritmetica rezulta ca Steaua e mult peste restul echipelor. Dar nu ma astept sa intelegi, e destul de greu pt creierashul tau. Oricum ideea articolului asta e faptul ca trebuie sa adune mai multe puncte restul echipelor romanesti pt ca daca ne bazam numai pe Steaua nu vom putea sa ne mentinem pe locul 7
e caz unic in Europa si faptul ca sistemul comunist a monopolozat fotbalul nelasandu-l sa se dezvolte natural...sa asa s-au nascut mostri de hartie ca Steaua si Dinamo pe care aku ii venereaza o tara intreaga
In sfarsit s-a gasit cineva sa spuna adevarul.Ca pe nesimtitii de la CFR,care au un promo in care se lauda ca sunt prima echipa romaneasca care s-a calificat direct in grupele CL,nu-i intreba nimeni cum s-a intamplat minunea asta .Umflatul ala de Muresan zicea ca se datoreza faptului ca au castigat campionatul ca si cum Dinamo nu l-ar fi castigat acum un an si a jucat in CL doar in visele erotice ale lui Borcea.La anul spera si butelie pleasca asta si va spune ca-i meritul lui Dinamo !
pt marsu tati, articolul nu zice ca DOAR datorita Stelei suntem pe locul pe care suntem. tu spui ca fara celelalte echipe eram pe 18 daca era numai Steaua. iar eu iti spun ca, fara Steaua eram pe 18. cu Steaua suntem pe 7. e tot o chestie de aritmetica... ideea este f simpla: Steaua a adus 57 de puncte. celelalte 4 echipe au adus 70 de puncte (o medie de 17,5). e acum suficient de clar?
Constat pentru a nu stiu cata oara ca acest ziar este dedicat 100% stelei. Din nefericire apar articole comandate (cum este acesta) intr-un moment in care era mai potrivit sa apara o analiza cu privire la partida AS Roma - CFR. Incercati sa fiti IMPARTIALI si sa vedeti ca in afara echipei mult iubite (in acelasi timp si cea mai urata !!!) mai sunt si altele. Daca nu erau Rapid si Dinamo cate echipe participau in cupele europene ????? Si daca CFR castiga la Roma, maine tot de stelutza scrieti?
aaa,deci dinamo anu asta nu pupa nici uefa fara Steaua.Si va dati seama ca daca nu iau campionatul nu pupa niciodata CL daca vor juca tur preliminar...asta e viatza.Ramane cum am stabilit.STEAUA si restul lumii
N-am crezut in viata mea ca o sa vad o prima pagina de ziar ca pe vremea comunismului.Atata linguseala fata de steaua, parca vad titlul din anii 80 din scanteia, Multumim partidului si conducatorului sau drag.Rusine de 100 de ori
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.