Alte știri din fotbal
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
2
Victor Angelescu, prima reacție după ce Șucu a intervenit și i-a micșorat „felia” de acțiuni la Rapid
2
Iată toate echipele calificate în grupele Cupei României Betano! Dramă în prelungiri în Ghencea
17
Știri din fotbal internațional
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Echipa lui Salah se chinuie cu maghiarii
0
Israelienii, blocați pe aeroport în București, după duelul din Giulești
0
Investiție de 220 de milioane de euro anunțată de clubul din Premier League: „De talie mondială”
2
Universitatea Craiova - Ararat Armenia » Panică în Bănie! Golul armenilor este anulat
38
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
Tragere foarte echilibrată. Cam ghinion pentru Steaua, avem şansă dar nu o sa avem portar... să vedem ce iese.
Uniglass Sonia.. infierbantati fiind din pricina ultimelor evenimente;) ..sunt sigur ca au urmarit cu sufletul la gura tragerea la sorti;)
Pentru Nebraska, eucutine, valizaepo, si estul *** antistelisti dar si cei care se cred stelisti doar pentru ca au facut parte din FOSTELE galerii ale Stelei iar acum se gudura ca niste catei la picioarele mapn si ale unor ex. stelisti(din cei mii) care au luptat sa distruga imagina clubului!!! Sa vedeti cum visele voastre despre fcsb 2003 au fost spulberate intr-o secunda pe pagina oficiala a UEFA: AS Trancin(Svk) vs FC Steaua Bucuresti(Rou) !!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Succes Trencin !!!
L-ati depistat si p-asta? unde sta, sa-i duc niste....chappi :P
il cheama Marius Vasluianu...
Tinand cont de experienta campioanei in competitiile europene slovacii n-ar trebui, sa inspaimante, ba din contra..;);)
cum sa te cheme marius si sa fii *** a jale?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
baietii lui gelu eftimie in ce cupa joaca?
Nu Negoita bre...Neputinta! Nea Neputinta cu FC Caţeaua Insolventa 1948 fac furori prin campionatele satesti din Italia pe banii statului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.