Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
0
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
ai incurcat, aia e urna ta. Dinamo e in urna echipelor iesite din insolventa care au invins echipa campioana a tarii respective si au eliminat-o din cupa.
Noi traim din norocuri...
Vă rog să fiți de acord că am avut mare noroc : dacă făcea tragerea la sorți onorabilul Șumudică sau vre-un reprezentant al cluburilor din Giulești ori Obor, vă dați seama ce „perle” ne-ar fi zgâriat urechile ? Mare noroc pe noi că nu au cunoștință cei de la UEFA de existența lor !!! Măcar ca să nu dau impresia că am vre-o asemănare cu ei, le urez și celor de la Astra să se bucure de succes în această campanie europeană, alături de Steaua și celelalte echipe care reprezintă România !
daca adversarele sutn slabe inseamna ca toti cei care comenteaza nu au treaba cu fotbalul.oricum pt noi orice adversar este greu.nu meritam sa avem echipa in UCL UEL.
deci tu spui ca in maxim 3 ani,becali pleaca de la Steaua. si dupa spui ca nu avem nicio speranta ca la Steaua ramane becali pe veci? wtf? ***e. oricum,sa speram ca mafia de la frf si din justitie nu o sa va mai salveze de data asta. repet,daca intrati in faliment sunteti pa si la revedere. treaba aia cu reinceperea din liga a 4-a,pare de domeniul sf-ului. si tu stii asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** deci sunt 5 din 15 si nu 4 din 15. diferenta insignifianta. repet,da,cu serifi tiraspol am fost mai bun dupa dubla aia dar au facut aia ceva blat cu twente de au terminat fix cu un punct in fatza. dar acolo am pierdut doar 2 meciuri din 6. oricum,ramane punctul valabil,Steaua in grupe a terminat de cele mai multe ori,mai sus de locul 4. dar voi,din 3 prezente in toata istoria voastra *** si si aia doar in cupa uefa/e.l. grupe, ati terminat de 2 ori pe ultimul loc si o data ati trecut de grupe. wtf? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
yoi:))
Meciul dinamo-rapid se joaca di(n)RECT in play-of-of-mai-mai ;)
am uitat ,Rapid cand joaca?
Dinamo cand joaca?:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.