INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » LEGIA - STEAUA, MARŢI, ORA 21:45, ÎN DIRECT LA DIGISPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
„A fost un șoc” » Marele regret al lui Darius Olaru, după plecarea lui Mirel Rădoi
0
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
ne calificam !
Cum ,,naiba stie ce s-a intamplat". Simplu, AU FOST AIA MAI BUNI. ,,adevarul vindeca", rosteste-l neicutza... nasul jos, in iarba.
Cu declaraţiile staţi bine, să vedem ce va arăta tebela la sfârşitul meciului de la Varşovia.
tarane comenteaza despre echipa ta de cacao, care nu s-a calificat in ultimii 20 de ani macar in UCL, iar in Europa League e ciuca batailor in preliminarii a bucatarilor albanezi si a pescarilor finlandezi
Fără discuție steaua se va califica fără probleme. Le va da un 4-0 sec lui Legia și se va califica în grupe :)
si la bucuresti regheBlat era sigur ca le da vreo 2,3 goluri.Inca viseaza la cai verzi pe pereti.n-ar strica putina moderatie...in definitiv este numai steaua bucuresti,care nu a batut pe cineva in UCL de vreo 10 ani
Steaua este mai buna. A dovedit-o in prima jumatate de ora a meciului tur. Dar dupa aia naiba stie ce s-a intamplat.
Corect! Declaratii din astea arata ca pe baieti nu prea ii duce mintea. Asta e argument de om prost. Un om inteligent isi lauda adversarul dar ii cauta si puctele slabe, si porneste hotarat la lupta fara sa-si subestimeze adversarul. Gardos si chiar Piovacari par sa se imbete singuri cu apa rece. Ma mira ca Reghe nu-i invata altceva. S-ar putea sa se multumeasca Steaua cu EL? Daca asa abordeaza ei meciul s-ar putea sa mai aiba o surpriza ca cea de la Bucuresti. Cred ca cel mai bun sfat pentru Gardos et co. e vorba aceea: "ciocul mic si joc de glezne"
Superiori......hmmm..... Doar in capul lui Gardos poate sa se produca o asemenea reactie! Sper sa mearga acolo cu picioarele pe pamant, sa nu ii omoare aia pe acolo!
Tziba la cotetz, potaie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.