INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » SCHALKE - STEAUA, 18 SEPTEMBRIE, 21:45, DIGISPORT 1, DOLCESPORT 1, TVR 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
0
„Autorul moral este politicianul român” » Andrei Nicolescu răspunde acuzațiilor, după moartea lui Constantin Covaciu: „Înțeleg emoțiile, Dinamo a făcut tot ce se putea face”
0
Două reveniri la FCSB: „Vor fi apți de joc”
0
Lovitură de teatru: Dinamo - FCSB NU se joacă pe Arena Națională!
6
Știri din fotbal internațional
S-a făcut de râs! Genoa lui Dan Șucu a încasat ZECE goluri
0
4 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt, turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Darius Olaru, contribuție decisivă!
3
Naționala de la Mondial acuză FIFA de șantaj și îl atacă pe Infantino: „Ni s-a transmis că un sprijin declarat pentru Infantino ar ajuta mult federația”
0
Turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Echipa lui Darius Olaru egalează
2
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
era un citat..."daca ceilalti nu rad cand iti aud telurile, inseamna ca nu sunt destul de mari".. Asta e mentalitatea de castigator si de asta Steaua indiferent de componenta a ajuns in ultimii 10 ani in grupele competitiilor europene! FORZA STEAUA!
Visez, care-i problema? Mi-as dori ambele echipe cu care tin sa termine pe primele doua locuri. Chelsea nu mi-a placut in viata mea, nici cand juca Dan Petrescu acolo, nici cand juca Mutu. Iar pe Mourihno nu pot sa-l sufar pentru aroganta! Daca l-as prinde l-as sechestra si numai pumni in gura i-as da!
Nicio zi fără GSP ra.ta.tule ?
meciul nu e si pe tvr 1 mai documentati-va ;)
Hai ca ai si tu niste vise :)))))
*sa-i convinga. a fost din viteza :)
avem un fotbal prea slab si jucatori prea slabi ca sa isi poate propune obiective realiste (gen locul 2 sau 3). ca sa ii poata motiva suficient incat sa POATA obtine locul 2 sau macar 3 trebuie sa-i capacitzeze si, mai ales sa-i convinge, ca orice meci SE POATE castiga. cred ca de aici vine declaratia asta ca vrea sa castige grupa. realist vorbind, eu as fi multumit cu locul 3, iar locul 2 mi s-ar parea deja extraordinar
Tintesti locul intai , termini pe doi sau trei . Tintesti locul doi , termini pe patru ! Asta e ideea , sa tintesti sus !
Reghe vrea sa castige grupa. Si eu vreau. Cine n-ar vrea ?! Sa vedem daca putem. Sunt sanse mari insa pentru locul2. Cu o conditie: echipa sa nu joace mai rau decat anul trecut.
mda. sa poti prinde locul 2, trebuie sa'ti propui sa castigi grupa. ca suntem de acord sau nu, asta este singura solutie. Piturca stie de ce!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.