Alte știri din fotbal
Numele unui transfer de la Chiajna a stârnit amuzamentul fanilor: „Zici că e nume să-l păcălească pe Prunea”
0
Atac direct la Florin Tănase: „Eu nu îl mai aduceam înapoi niciodată! Îl lăsam să se chinuie prin țările arabe”
0
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Transfer din Serie A! Victor Angelescu, anunț iminent despre noua bombă încercată de Rapid: „Există posibilitatea să vină mijlocașul”
2
Știri din fotbal internațional
Clujeanul acționar la Tromso, dialog cu GSP înainte de meciul cu CFR: „Eu sunt fan U” » Cum s-a implicat în club
0
Fanii din Israel prezenți în România pentru meciul de Conference League au fost săltați de Jandarmerie! Cumpărau torțe din portbagajul unui taxi
0
Liga Campionilor: după spectacolul de ieri, preliminariile continuă cu alte două partide » A început și meciul lui Fenerbahce
2
Tragedie! Fotbalistul a murit pe loc, după ce a fost lovit de fulger
1
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
*** !!!! ... se scrie cu cratima noul sport :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
doamne ce noroc au avut astea cu golu ala care nu-l mai da nici in 1000 de ani plus pomana aia de penalty, daca ii scoate partizan vor intra in insolventa si sa vezi ce luati la stouri o sa fiti daca intrati !!!
eu cred ca azi daca slovacii marcau golul de 2 4 puteam sa declaram falimentul fotbalului romanesc si sa ne apucam de oina. bine ca a iesit asa, dar invatam ceva dupa un astfel de meci sau gigi a invatat ceva din experienta anilor trecuti? se pare ca nu, din pacate. incearca si el marea cu degetul, investitii minime in speranta jackpotului din liga. daca nu ii iese, sunt sigur ca in secunda 2 va vinde tot si vom avea un campionat de toata pomina. si asa suntem vai de soarta noastra, oricine poate bate pe oricine, iar cand o echipa retrogradata, insolventa, falimentara sau cum vreti voi bate in deplasare cu acelasi scor ocupantele locului 1 si 2 din editia trecuta ne cam dam seama unde ne aflam. ne trebuiesc investitii si oameni capabili, nu ce avem acum. iar daca ii iese, *** pe la tv o perioada dar cam atat, problema de fond va ramane.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** ....*** .... IN ULTIMUL TIMP AU INCEPUT SA SOSEASCA FOARTE MULTI TINERI CU DEGERATURI MULTIPLE ... IN CIUDA FAPTULUI CA AFARA SUNT 35 DE GRADE ..*** ...in meciul de Trista amintire *** - TRENCIN 2-3
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
poate vine chiar olaroiu
Asa a spus ca face, in ordinea asta: un an de insolventa, apoi o da cadou...deci e "da" bine, vine "alt"patron, unul ca Boroi, si vezi transferuri atunci...de bani din contul clubului in conturile-nu doar a unuia singur, ci a a mai multor miide generali! p.s cred ca dupa CHINA suntem tara cu cei mai multi Generali de pe mapamond! ::)))
a invatzat sa faca bani ,nu degeaba e ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai trebuie sa aiba palamresul. iar palamresul il are. restul,se rezolva rapid cu aia de la mapn,daca vinde becali echipa. Steaua nu are datorii. deci nu ar fi probleme sa gaseasca investitor. iar un investitor strain mai rau decat becali sigur nu exista. mai ales daca vine un seic de-a lui olaroiu si radoi.
@red.blue , asta cu adevărată Steaua e pentru ține ca ești incult , clubul de fotbal n-a dispărut , e recunoscut și conform trecutului jiji a cumpărat secția de fotbal , adică pentru ține , adevărată Steaua , ăia care joacă din 47 neîncetat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.