INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » CFR CLUJ - GALATASARAY, AZI, ORA 21:45, ÎN DIRECT PE DIGISPORT1 ŞI DOLCESPORT1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
CFR a făcut cerere pentru Cluj Arena, azi a venit răspunsul Universității
0
Are zeci de meciuri în Bundesliga și propune 3 jucători noi la naționala României: „Chiar dacă nu e niciunul Yamal”
0
Andrei Vochin, detalii despre momentul înspăimântător cu Mircea Lucescu: „Operațiunile de resuscitare nu au mers din prima”
0
Șeful clubului din Superliga îl pulverizează pe Florin Prunea: „O figură tragicomică a fotbalului românesc. Dacă tastați numele lui pe internet...”
3
Știri din fotbal internațional
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Cardiff a pierdut procesul în cazul lui Emiliano Sala » Cât trebuie să îi achite lui Nantes
0
Mourinho spune că Portugalia e o națională mediocră fără Cristiano Ronaldo
0
De necrezut! 11 jucători de la Arsenal s-au declarat accidentați și au părăsit cantonamentele echipelor naționale
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
cascaval
Cu punctele ai dreptate . Da' la cacaval .............
ma bucur ca esti realist..vezi de ce avem aversiune pt Steaua pt ca ziaristii dobitoci ne intoxica..Era normal sa fie f. f multe articole cu CFR..pt. ca este important pt. tara asta..dar..se pare ca li se rupe..numa oierul peste tot..!!Comentariul tău...
esti pe invers, bre..Comentariul tău...
CFR CFR VICTORIEEEEEE OLEEE!!!!!
Si eu cred ca un egal ar fi perfect. Daca CFR reuseste sa se califice in primavara Europa League, Romania e mai castigata, pentru ca aproape sigur de acolo poate aduce mai multe puncte. Daca se califica in UCL, o performanta remarcabila de altfel, risca sa se intoarca cu 0 puncte din primavara. Asa, cu un egal au sanse reale la Europa League, plus ca mai aduc un punct tarii!
Un egal ar fi perfect.
Sper sa bata otomanii...!!!!!!!
Pai daca acolo beau si ei o cafea fierbinte ce vrei sa faca ?
Stiai ca potaia de langa tine are IQ-ul de 5 ori mai mare decat al tau ? Vai de capu' tau de PRM-ist !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.