Alte știri din fotbal
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
0
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
4
Știri din fotbal internațional
FIFA a anunțat artiștii care vor cânta la ceremonia de închidere a Cupei Mondiale! Show uriaș înaintea finalei
0
„Central” controversat la Anglia - Argentina » „Arbitrul preferat al lui Leo Messi” are o statistică de speriat!
0
Fost câștigător al Ligii Campionilor, arestat! A fost încătușat într-un scandal de corupție
0
Delegarea „arbitrului preferat al lui Messi” pentru semifinala Argentina - Anglia i-a indignat pe britanici: „În ciuda teoriilor conspirației”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
5
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
desi spui asta , tu tocmai faci opusul
Numarul 20 de la Polaci e un jucator farte bun, un fel de Gotze, daca MM e destept da pe al acum 3/4 mil si il aduce la Steaua!!!
La un atacant cel mai important lucru e eficienta , are o ocazie da gol . Cu tibia , cu fundul , cu l-o da dar il da . Ca sa fac o comparatie ( un pic fortata ) , prefer oricand un astfel de atacant decat pe Grozav care rateaza cinci ocazii clare si dupa aia da un gol de generic.
Cine se uita in gura ta clona ? Vezi de medicatie si lasa-ne clonache sa ne savuram performanta .
Nu il astept la cotitura. Poate ca am gresit judecandu-l atat de devreme, dar dupa tur, dupa destule meciuri jucate, se poate trage o concluzie, nu?
care atunci cand juca la Steaua nu era f apreciat , dar cand a plecat la CFR si cand a inceput sa marcheze am regretat faptul ca l-am pierdut ...
He,he! Suna ca si cum l-ai astepta la cotitura.
e prematur sa ne dam cu parerea. Adriane, totusi Piovaccari a jucat bine aseara si si-a imbunatatit nivel de joc! daca era vreun Alcoolici puteam sa spune ca n-are nici o treaba.
*face exact
a zis asa pentru ca n-au avut bani sa-l ia! din cele cateva zeci de milioane se pot plati 2 pe el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.