Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Here we go: Yan Diomande a ales între PSG și Real Madrid! Semnează pentru 120 de milioane
0
Ce a făcut Auda, în timp ce FCSB juca pe terenul lui Csikszereda
0
Răsturnare în prelungiri: Interul lui Cristi Chivu a început cu dreptul seria amicalelor. Urmează 3 meciuri de lux
0
U Cluj a pierdut lamentabil în Superliga, dar a primit o veste bună din Norvegia
0
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
13
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Român întors acasă după 25 de ani în Germania: „Și urzica e mai faină aici ...
Libertatea
Adio, petreceri zgomotoase la curte. Amenzile pot ajunge la 12.000 de lei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Si cand o sa jucati cu Chelsea sa strige TRICA : "NUUU E STEAUA "! Cand o sa auda asta, englezii se vor lasa batuti !Culmea aseara Muresan, la MONACO, vorbea despre bilele calde si reci ale lui Dragomir.Cati bani au investit la CFR , puteau sa inversteasca si intr-un conducator adevarat, cu alta mentalitate !
Mai terminati cu Famagusta ca uite ca anu asta sunt in CH League si au eliminat-o pe Olympiacos care e mult peste orice echipa din Romania si asta dupa 3-0 in tur.
Clujenii ar trebui sa fie bucurosi ca au fost in aceeasi urna valorica cu Anorthosis Famagusta, altfel poate picau cu ei in grupa si cine stie ce se mai intampla !
prietenii nostri de la Cluj cu cine se asteptau sa cada???? VASLUI BRASOV si DINAMO??????? aaa si apropo si la 0-0 STEAUA era calificata, asa ca ciocul mic. Pacat ca CFR-ul o sa se faca de ras in aceasta grupa(au avut ghinion la tragerea la sorti:):):):)))).
Cred ca Trica nu se simte bine daca nu vorbeste de Steaua. Mai bine si-ar vedea de jocul lui, ca nu mai joaca nimic, si sa lase Steaua in pace, ca isi poarta si singura de grija !
V-ati calificat din off-side! Echipa de tigani hoti! Intr-adevar se poate trage apa dupa Bucuresti!
eu nu sunt rau si urez stelei succes ! oricum, nu pot sa nu observ cat de rai si analfabeti sunt stelistii :)
Cate rea vointa din partea stelistilor. "Steaua" vostra ce maare performante a facut de 90 incoace? A fost de 2 ori in CL. Acuma este si CFR-ul.Nu cumva sa va bata Dumnezeu si steaua sa faca 0 puncte...
pai ma,pe voi v-au batut cipriotii aia acasa de v-au uscat in uefa,iar acum va faceti iluzii in ucl? :)) aaaa sau poate atunci nu aveati experienta,acum sigur aveti dupa acele doua meciuri :))
Da asa e aveti sanse sa prindeti macar locu 4:)):))):)))la cum va laudati cand ati luat campionatu.........Bordeaux va linistete de ce le luati asa de jos.campionatu lor seamana cumva cu al nostru???imi doresc din tot sufletu sa nu prindeti nici macar Cupa UEFA.dabea astept sa va vad cum o sa faceti mai multe puncte decat Steaua aveti vointa.PASZKANY(ungurule)o sa faca aia spectacol cu voi nu cum zici tu.si stai linistit ca nici in cea a stelei nu facea-ti nimic.LOCU 4 e asigurat pt cfr.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.