Alte știri din fotbal
Surprize la Csikszereda - FCSB » Ce se întâmplă cu „clienții” lui Gigi Becali, în frunte cu Târnovanu
0
Echipe de start la Csikszereda - FCSB: roș-albaștrii încep cu 4 „Underi”! + decizia în privința lui Târnovanu
14
Primul gest scandalos, după ce s-a permis berea pe stadioane! Ce a pățit huliganul care l-a lovit pe Anzor
0
Vassaras explică: de ce a ajuns Istvan Kovacs pe post de tușier la golul 3 marcat de Dinamo
4
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
9
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Jaf de peste un milion de lire în UK: cum au spart patru români 449 de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Tutor 3.0, noul sistem care monitorizează șoferii pe autostrăzile din ...
Libertatea
Sunt dinamovist de peste 38 de ani dar nu am auzit o *** mai mare ca asta, pai 1 la mana de ce sa blatuiasca Dinamo meciu asta cand erau la 45 de min de grupele ucl ( a fost 1-0 pt dinamo la pauza gol f.bratu) ??? Nu are logica, journalists are not normal head ??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai aproape 10 ani se fac imediat de cand dinamo nu mai joaca in europa(ma refer la grupe). asa ca nu trebuie sa va excluda uefa ca va excludeti voi. oricum o sa faceti 10 ani la anu cu doar o prezenta in grupele unei competitii europene(si si aia penibila).
Bineinteles ca trebuiau sa se bage *** din campia ghencii pe un articol facut la plictiseala de catre niste tocilari fcsbisti. Stiti ceva, hai sictirrrr.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In plus, nu e ala visul maret al lui Borcea: grupele ucl =))))))))
corect, adica cat de cealap sa fi la cap sa crezi ca meciu ala a fost blat, pai daca DINAMO intra in grupe atuncia lua vreo 20 de milioane deci *** pe alea 5 milioane care cica ni le-ar fi dat lolito patronu lui lazio de atunci. Deh, *** astea nu prea gandesc cand e vorba de inteles.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu da puscariasul banii aia niciodata, mai bine raman cu sigla asta de zici ca-i a 4 roata de la caruta *** :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lazio parca era de pe atunci inglodata in datorii , miza era vreo 5 milioane de euro (deci cam 8 azi ) , pai dinamo Sa vanda un meci asa important ??? Asta e ca Si aia cu Bute Si Froch
Daca iti raspund deja ma cobor prea mult ( mai ceva ca un lift) pt nivelul tau mentalic asa ca iti zic doar un cuvant si sper sa-l memorezi in creierasu ala minuscul: nea nicu si ti-am zis istoria comunismului in doar 2 cuvinte =))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Retrogradarea lui ***, in istoria asta a ei *** nu mai cu dastea sa ocupat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.