Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Aoleu nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!NU NU NU NU NU.E incredibil,cum poti sa trimiti un asemenea arbitru care vine dintr-un campionat inexistent sa arbitreze un meci cu o asemenea incarcatura.CLar ,imi pare rau pt Unirea dar la meciul asta va iesi un tambalau de nedescris.
DIN PACATE UNIREA NU VA MERGE IN OPTIMI,NU PENTRU CA NU MERITA,CI PENTRU CA VA FI OPRITA DE UEFA!DE ACEEA AU PUS BRIGADA ASTA DIN UNGARIA!SE STIE ANTIPATIA DINTRE UNGARIA SI ROMANIA!ACEST ARBITRU UNGUR,VA FACE PRAF UNIREA,SI UEFA SE VA SPALA PE MAINI!GRESEALA ARBITRULUI!MI SE PARE PREMEDITATA DELEGAREA ACESTEI BRIGAZI UNGARE LA UN ASEMENEA MECI!VETI VEDEA,DIN PACATE!TOTUSI,MULT SUCCES UNIREA!FORZZA STEAUA!CLAUDIU-ARGES
UNGURUL NE FACE FELUL CU STUTTGART! e trimis cu tinta! o sa vedeti... din pacate asta e!uefa nu accepta cluburile mai mici sa mearga mai departe pt k nu le aduc bani!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.