Alte știri din fotbal
A fost erou cu Oțelul și i-a pus gând rău lui Dinamo: „Vreau să marchez cu ei!”
0
Filipe Coelho, avertisment după meciul cu Oțelul Galați: „Nu va fi simplu în viitor”
0
Pierdere pentru FCSB! S-a accidentat la încălzire și a ieșit din echipa de start
0
Gică Craioveanu, comparație surprinzătoare după Universitatea Craiova - Oțelul Galați: „Am văzut asta la Real Madrid în trecut”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
6
Situație incredibilă pentru cea mai surprinzătoare campioană din Premier League » Sancționată cu o depunctare, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Al-Okhdood - Al Hilal » COȘMAR! Aflat la debut, Benzema marchează TREI goluri împotriva lui Șumudică
1
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Dinastia Betoanelor: Cine sunt frații Robert și Ionuț Negoiță. Afacerile, ...
Libertatea
si varzelona a avut multe meciuri de genu dar esti prea fanatic ca sa recunosti
Cu echipe ca APOEL? DA.
Ba tu vorbesti parca iti curge scuipat din gura ma. Ba cat a fost scorul final? Lasa tu scorul pana intr-un anumit minut, sau cacaturi de astea de frustrati....ca aici e fotbal. Se consemneaza rezultatul din minutul 90. Asa...multe campioane de pauza am mai vazut.
Nu inteleg pt ce au dat meciu asta la tv, celalalt era clar mai interesant, mai echilibrat. Oricum in ucl se vede valoarea, si fara lovituri de pedeapsa Benzema este cel mai bun marcator de la real.
N-ai cu cine ma....
Eu vorbesc de joc ma ce nu intelegi? Tu crezi ca iti permiti sa joci in halu asta si sa nu dai gol cu Bayern pana in minutu' 75? Despre asta e vorba, nu ca au cedat baietii astia pe final si au luat cateva boabe.
sau nu ma rade deloc ;)
Este o vorba: "Cine rade la urma,rade mai bine".
Va asteptam in finala ! :P
Si ce ma barca a castigat mereu clar? esti cam naiv pustiule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.