Alte știri din fotbal
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
1
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
4
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Transfer blocat » Unde s-au împotmolit negocierile pentru titularul Rapidului
0
Știri din fotbal internațional
Leon Goretzka l-a pus la punct pe Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Inter a intrat la negocieri cu un internațional francez în ziua duelului decisiv cu Borussia Dormund
0
Chelsea a anunțat oficial despărțirea de cel mai bine plătit jucător
0
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
4
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Veşti proaste pentru românii din diaspora. Atlassib s-ar putea închide, ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Daca Steaua bate la MU aseara faceai chef. Acest lucru cred ca-l faceau majoritatea stelistilor si nu le mai pasa cine a jucat in echipa lui MU. GSP-ul cred ca umplea toate paginile cu statistici si cu informatii si intreviuri. In fine. Noi ne-am bucurat de victorie si vorba aia gustul amar al ...victoriei, unei echipe romanesti pt. ca pana la urma Cluj Napoca e un oras din Romania iar CFR reprezinta Romania. M-as bucur ca acelasi rezultat sa-l faca si Steaua in seara aceasta si sa speram ca vo trece si de turul urmator. Multa bafta. Forza CFR. Forza Romania
pti drace ce asrii sunt strugurii :)))))))
de gea,jones,rooney,giggs,scholes,hernandez,welbeck,cleverley?rezerve?....nu prea
FELICITARI C.F.R CLUJ !!!
ce prost esti
Ma nu ii mai laudati atat..au batut la man unt..si cu ce echipa a jucat man unt?? din echipa care a aliniato aseara decat 2 jucatori sunt titulari..Wayne Rooney si De Gea..atat..In rest sunt pusti crescuti de Man unt..Si asa cfr a avut noroc ca putea sa le dea lejer 2..Nu spun ca cei de la cfr nu au luptat nu iau din meritele lor dar prea ii laudati avand in vedere garnitura cu care a inceput United!!
va uram si voua "noroc" deseara ... sau voi nu aveti nevoie de "noroc" ? ___________ sunt acrisori strugurii ?
A, era sa uit, meci de nota 10, au ratat aia cat pentru 2 meciuri. Haideti sa fim seriosi si realisti si sa recunoastem ca CFR a avut noroc cu caru' aseara.
Pe mine ma bucura orice victorie a unei echipe romanaesti in Europa, problema este ca acum avem doar o echipa romaneasca si aia este Steaua. Nu stiam ca CFFR este din Romania sau cel putin cand asculti comentatorii nu prea iti dai seama (Rui Costa, luis etc). FOTZA STEAUA!!!
Sper din toata inima sa fie asa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.