Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
13
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
A oprit FCSB - Fenerbahce pentru că... așa a vrut el! Incidentul care nu s-a văzut la TV
0
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
2
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
3
18 meciuri în desfășurare: toate echipele calificate din grupa Europa League, clasament în timp real
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Tu esti din alt film baiatule daca zici ca ala nu a fost penalty...
Arbitrajul a fost slab. Nu stiu daca s-a dat pe drept al doilea penalty. Fabregas joaca foarte slab, nu inteleg de ce este obsedat sa joace numai cu Messi; indiferent de faza el da pasa la Messi chiar daca nu se poate scoate ceva.
Lasa arbitrajul, Milan n-a jucat nimic...atacuri sterile, aparare slaba...asa nu poti emite pretentii.
Ca urat arbitrajul.Penalti la Ibrahimovici,plus penaltiul doi al Barcei...Nu prea mi-a placut. Multe faze judecate cu doua unitati de masura ca de exemplu hentul la Robinho cand scapa spre poarta desi avea mana lipita.URAT.
Meci penibil facut de Milan aseara. Cu asa un joc nu poti emite pretentii. Am vazut o gramada de comentarii cu arbitrii etc.. Numai frustratii vorbesc de arbitri. Realitatea este insa ca Milan a jucat ca o echipa mica si nu avea ce sa caute in semifinale.
Sa dea Domul sa treaca. Bayern are un joc mai estetic decat realul lui mou... Ar fi ideala o finala Bayern - Barcelona la nemti acasa. Totusi sa nu-i subestimam pe englezi. Totdeauna am avut meciuri foarte grele in CL contra lui Chelsea. Intr-un fel i-a revigorat noul principal si vor da totul in dubla mansa. Trebuie sa jucam foarte bine cu ei si tur si retur sa trecem. Lucrul bun e ca ei sigur nu vor baga autotrenul in poarta cum l-a parcat Milan tur retur ceea ce convine fotbalului, place ochiului si creeaza spectacol.
Ulciorul nu merge infinit la apa. Au fost doua penalty-uri in tur, doua in retur, nu poti sa tragi ca boul plugul pe adversar de tricou in careul propriu sperand ca ai sa scapi si in retur... Pleasca a pierdut in fatza fotbalului, uneori merge, alteori nu. Haterii care nu suportati, sariti de la balcon si fiti linistiti, nimeni nu va va observa lipsa...
era de asteptat! barcelona e barcelona! cred ca urmatorul meci e cu chelsea! si o sa joace,sper,finala pe care o va castiga contra bayern ! bayern trece de real!
Sa fim sinceri,nu a fost penalti la tinerea din tricou.D-astea se intamla cu zecile intr-un meci.Pacat.Cred ca Barca se califica si altfel,dar greseala aia(plus penaltiul neacordat la Ibrahimovic) pune in umbra calificarea echipei blaugrana.
Imi pare rau de un singur lucru mai ales dupa ce am citit si comentariile de pana acum. Ca Barca nu a dat 2 goluri din actiune in loc de unul singur.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.