cfrclujole  •  20 Septembrie 2012, 10:07
Postat de poloroman pe 20 Septembrie 2012, 10:06

Postat de cfrclujole pe 20 Septembrie 2012, 10:03

Si eu pot spune acelasi lucru despre tine!

timarhac
timarhac  •  20 Septembrie 2012, 10:06
Postat de dnbstep pe 20 Septembrie 2012, 09:45

Felicitari CFR e o victorie mare si muncita, dar realist vorbind, s-au dat 2 goluri pe contra-atacuri in momente in care Braga va domina in ultimul hal, daca va uitati pe statistici sunt dezastru, gen suturi la poarta 25-3 pentru Braga, dar fotbalul e pe goluri si de data asta v-a iesit statul la cutie si contra-atacul rapid, ba chiar daca dadea si Kappatrat ala era 3 sau 4-0 usor. Insa sa nu ai nicio actiune proprie de constructie nu mi se pare chiar asa o mare realizare, doar sa te aperi 90 de minute si sa initiezi 4-5 contra-atacuri tot meciul, totusi Braga nu e Barcelona sau Bayern :))

Asta e...atat putem.Banuiesc ca, in seara asta ,ne va arata Steaua cum e treaba cu atacul. Va arata Stuttgartul ca Stalingradu` in `42.

ernesto365
ernesto365  •  20 Septembrie 2012, 10:06

daca ai vazut meciul in ciuda dominarii bragai ,ocaziile cele mai mari au apartinut cfrului, iar din acele 25 de suturi mai mult de jumatate au trecut la 2-3 metrii de poarta si multe altele au fost aparate usor de felgueiras.

cfrclujole
cfrclujole  •  20 Septembrie 2012, 10:06
Postat de ernesto365 pe 20 Septembrie 2012, 10:01

eu am vazut meciul pe un canal englez si comentatorii au laudat foarte mult jocul cfrului. in repriza a doua spuneau ca muresan a jucat ca un metronom, fara greseala tot meciul, foarte multe laude a primit si sougou.

Da, asa e! Am vazut si auzit si eu comentariile lor! Mi-au placut! Braco lor si bravo noua ca ne-am ridicat la nivelul asta!

cfrclujole
cfrclujole  •  20 Septembrie 2012, 10:03
Postat de poloroman pe 20 Septembrie 2012, 09:58

tu si cfrclujole, sunteti de departe analfabetii acestui site!...

cerber_nz
cerber_nz  •  20 Septembrie 2012, 10:02
Postat de prototype2587 pe 20 Septembrie 2012, 09:54

Bravo CFR, bravo Andone !!! Rusine, TVR, intitulata Televiziunea Publica, care nu difuzeaza meciul romanilor din CL.

Money talks!!! Au platit prea mult pe drepturile de la olimpiada si alte meciuri ... ale nationalei. Asa ca sacul este cam gol...