Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu, detalii despre starea lui Mircea Lucescu după infarct: „Ne rugăm la Dumnezeu”
0
Marius Bilașco: „Ăsta este motivul principal pentru care am acceptat propunerea Rapidului”
0
Bogdan Andone are probleme înaintea duelului cu Dinamo
0
Victor Pițurcă, după anunțul ministrului Miruță: „Buget de cel puțin 15 milioane de euro pe an!”
0
Știri din fotbal internațional
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea după decizia antrenorului
0
O nouă lovitură pentru Liverpool: Alisson ratează sferturile Ligii Campionilor și duelul cu Manchester City
0
Motivele falimentului Squadrei Azzurra: „Serie A subtitrează fotbalul în italiană. Străinii au confiscat-o!”
0
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
0
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Pesedistii de la rin nu au jena .
nu stiu daca mai exista termenul de "echipa populara" in Liga 1. Exista doar o echipa cu bani si cam atat. Presa oricum face zilele astea jocul fcsb-ului pe subiectul arbitrilor care ar fi de partea CFR-ului, trecand in umbra rezultatele umilitoare (apropo de investitii si lot) din acest inceput de campionat ale fcsb-ului. Asta a fost tactica lui mm si la finalul campionatului trecut. Cand au vazut ca au pierdut lupta din teren, au luat-o pe alte cai...
Si mie mi-ar fi un pic jena sa recunosc, daca as fi simpatizant al lui Dinamo...si iti apreciez perseverenta cu care continui sa aperi demnitatea (crezi tu) clubului preferat, din anonimat.
Intreaba-l pe Valerii .
Eu sunt curios ce spun rapidistii adevarati, aia care spun ca au fost contra sistemului, de faptul ca devin o echipa de partid sponsorizata din bani publici.
Nu ne miram, nici nu ne suparam ca restul (a se citi resturile) microbistilor nu tin cu noi in cupele europene. Dimpotriva, ne bucuram pentru ca va facem zile fripte, sau nopti fripte:)))
Mie mi se pare ca tu descri perfect mocirla din Liga 1...cat despre atentia data echipei FCSB, jurnalistii intotdeauna vor scrie despre echipa mai populara mai mult...pentru ca vinde...e o chestiune logica de business.
Au ochii umflati de plans .
Eu sunt curios daca a inteles cineva schimbarea lui Golofca, fix intr-un moment in care facea fix ce vroiacu adversarii pe partea lui? O fi venit telefonul de la ciobandante? ==)))
mergi in urma si vezi ca un fcsb-ist de al tau a dat-o cu Bilbao. Eu doar am fost obiectiv in disputa voastra cu cainii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.