Alte știri din fotbal
FC Argeș - Hermannstadt, partida care deschide etapa 26 din Superligă » Start de meci la Mioveni
0
Atacantul care-i sperie pe rivalii din Superligă! Avertisment în vestiar înainte de meciul capital pentru play-off: „E o surpriză”
0
Alibec are rival în Superliga » Jucătorul Craiovei, LIVE pe Counter-Strike a doua zi după meci: „Ce faci, bă, topitule?”
1
„Îl dau la DNA în secunda 1” » Florin Lovin ȘOCHEAZĂ: „90% dintre ei jucau la pariuri!” + Atacă dur FRF: „Au făcut o aberație maximă”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, duel tare în semifinalele Cupei Spaniei » Tabloul complet al meciurilor
0
Alegerea făcută de Thomas Frank cu Radu Drăgușin » Tottenham a trimis la UEFA lista de Champions League
1
Bayern vrea să-i ia lui Cristi Chivu un internațional!
0
Karim Benzema i-a dat trei goluri lui Șumudică și a intrat în conflict cu un jurnalist: „Vrei să vorbim despre asta?”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Faceti protest cu pelerine albe, e mana CFR-ului.
Dica prostalaul! Trebuia scos Pintili
arbitrul a rezolvat meciul pt sporting
Papagalul de eneche ar fi putut incheia meciul tur !! Hai Romania !! Nu ma intereseaza disperatii . Am crescut in zona zero !
3-3 raportul ocaziilor mari + faza cand alibec scapa singur cu portarul si se da aiurea offside.
Enache a rezolvat faza ca un adevarat non-campion care a fugit de la Schumi sa devina campion cu marioneta indragostita de palmieri.
Noroc cu Enache si egoismul lu Alibec. Altfel ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
trsit rau, ce sanse am avut
alibec e fotblistul care poate duce echipa mai departe .si daum l-a lasat acasa ..alibec e jucator care poate decide un meci ..nu joaca el dar are realizari ..asta conteaza .si fcsb-istii il injura ca le mananca meciul .fara el nici nu misca fcsb .
Ce *** e enache care rateaza cea mai mare ocazie a meciului...3-2 pt. Steaua raportul ocaziilor clare de gol.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.