Alte știri din fotbal
Zicu i-a provocat liderului cel mai dur eșec al sezonului, dar a ținut să se plângă de meciul cu Dinamo: „Nu e normal!”
0
FCSB - Csikszereda: Florin Tănase ratează de la punctul cu var!
12
Denis Alibec s-a întors cu gol și a „săgetat-o” pe FCSB: „Am făcut alegerea greșită!”
1
Ce a mai putut spune Filipe Coelho, după meciul în care Craiova a fost dezmembrată
1
Știri din fotbal internațional
Tottenham - Manchester City 2-2 » Cu Drăgușin integralist, Spurs au revenit miraculos contra lui Haaland și Pep Guardiola!
5
Liverpool vrea să-și mărească colonia de jucători olandezi » „Cormoranii” negociază cu Sunderland pentru transfer
0
Transfer ca și făcut! Karim Benzema și-a dat OK-ul și semnează, după ce s-a enervat pe Al-Ittihad
0
Cremonese - Inter, duel din runda #23 în Serie A » Trupa lui Chivu conduce la Cremona
1
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Românii au ocolit televizorul: căderi drastice de audiență în 2025. Doar ...
Libertatea
Daaa, randoom era pe la telviziuni cu "uniti salvam arbitrajul" :))))
Intreaba-l pe Nicolita de meciul cu Bilbao;)
cum dracu sa-l bagi in seama pe randoom prostul siteului ?
Ba tu esti de o prostie rar intanlita esti cel mai affon user fcsbist ! steaua a fost intr-o grupa cu bilbao, a pierdut meciul direct, iar bascii nu erau nici pe departe forta din ziua de astazi ! apoi..zici ca ar fi o minune sa eliminati marea echipa plzen :))) asta dupa ce inainte spui ca Dinamo a fost eliminata de " pescarii " de la metalist :)) ba baiatule, in primul rand aia nu sunt pescari, era la mom ala a treia forta a ucrainei, avea jucatori de milioane de euro, tyson printre ei ! si fi sigur ca era de sapte ori mai echipa decat plzenul de astazi ! auzi la el, minune sa scoata pe plzen...bai omule, plzen a jucat catastrofal, slaba echipa...nu a jucat absolut nimic, a d-at doua goluri ptr ca la voi in echipa sunt niste fundasi catastrofali, si va ingropat si nita ! oricum la tine nu ma mira nimic, toate comm tale sunt aberante...tu esti ala care mereu se plange de arbitrii, blaturi, etc ! penibilule !
daca aia de la cfr aduceau super jucatori ar fi fost macar unul care transferat la steaua ar fi dat satisfactie. sau ma rog, transferat oriunde de la cfr. diferenta e ca la CFR jucatorii jaca pe posturile lor, au nevoie de atacanti, uite, au adus 4 atacanti. ei acolo aduc 20 de jucatori si pastreaza 10 care dau randament cat de cat la ei dar nu fac ei vreo super echipa per ansamblu pentru oricat ochi sa zicem ca ar avea jucatorii adusi gratis tot jucatori adusi gratis raman..jucatori care nu au prins loc altundeva. si la Steaua ca si peste tot altundeva filmul s-a rupt cu infuzia de astfel de jucatori adusi gratis sau adusi la 2-a mana care tot gratis au fost adusi la vremea lor. Uite Teixeria chiar cred ca poate fi o exceptie, e un jucatori strain de calitate mai ales petru varsta lui. Dar il ai pe Man care a jucat bine si tu insisti cu Amorim si Teixeria...principiul din spatele acestei strategii e cel care duce echipele in sapa de lemn. Bai daca tot ai un jucator roman tanar care e in forma...profita dracu si joaca-l meci de meci si poate mai clocesti un stanciu sa-l dai pe 5+ milioane. Pe Teixeria sau Amorim nu-ti mai da nimeni nici 2 saci de cartofi stricati.
daca Sumudica da rateuri la turci , e foarte probabil ca Mos Craciun sa ne aduca sub brad *** ... cand era cuplul Szukala - Varela , nu numai ca nu era circoteca asta in aparare , dar cei doi reuseau sa marcheze impreuna si spre 10 goluri pe sezon , fazele fixe chiar erau ocazii de gol , Varela a mai comis-o cand a ramas orfan de Szukala , dar de polonez nu-mi amintesc sa ne fi mancat vreodata un meci
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, e clar, Dica a preluat de la Reghe obiceiurile proaste. Gigi sta la cutie pentru ca nici el nu a insistat pe langa "scouteri sa aduca cel putin un fundaș de valoare.Imi amintesc cum a fost adus Varela la Steaua, exact cand bătea gongul de miezul nopții. Obiceiurile proaste se păstrează iar echipa are de suferit.
Hai nu fi rău, ai vazut ce pasa cu ceafa a dat la golul cehilor:)))))
eu din interventia og jerului la digi am inteles ca e strict deciza lui dica cu enache si cu morais, si ca i-a lat pe dica si mm sa aduca fundasi, dr n-au fost in stare. pe bune la fazele astea e clar vina antrenorului si manajerului. nu jiji l-a dat afara pe pleasca, chiar el a spus=o. da e vina lui ca indiferent de orice trebuia sa aduca doi fundasi pana acum. restul cu improvizatiile sunt strict erori ale antrnorului!
Se pare ca tot Gigica e la butoane si asta strica tot. Am urmarit declarația lui Dica după meci si am ramas perplex. "Momcilovici a fost cel mai bun fundaș sezonul trecut, dar si Morais trebuie sa joace". De ce? Cu orice pret, chiar daca nu da randament la mijlocul terenului. Mare prostie cu improvizațiile astea dictate din lojă. Decat sa intervină in alcătuirea primului 11, "domnul" patron ar trebui sa aduca doi fundaș centrali de calitate. Pana una alta, grupele Champions sunt departe!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.