Comentarii (40)
submarina
submarina  •  25 Mai 2014, 09:55

Interesant e ca daca Atletico invingea cu 1-0 nimeni nu spunea nici jumatate de cuvant ca n-a fost pe bune. Ronaldo mi s-a parut epuizat. Nu sunt sigur ca la CM va arata mare lucru.

ortega
ortega  •  25 Mai 2014, 09:50

Senemagugu ... Bale rules ...

d_3amon
d_3amon  •  25 Mai 2014, 09:49
Postat de gabriv pe 25 Mai 2014, 09:44

A castigat, meritat, echipa cu cel mai bun fotbal in CL anul acesta, cu un mare antrenor si cu cel mai bun jucator CR, "balonul de aur" meritat! ( Cr a intrat nerefacut, a tinut ocupati fundasii adversi, a scos 11m si l-a transformat, restul...invidii prostesti!!!)

lol a scos 11m si l-a transformat, in minutul 120 la 3-1 cand aia de la atletico se plimbau pe teren. cristina a fost singurul marcator al finalei care a avut nevoie de 11m sa inscrie. cristina n-a atins mingea in finala decat atunci cand irosea loviturile libere. si cu reactia aia de dupa gol ce a fost?

tardelli
tardelli  •  25 Mai 2014, 09:49
Postat de d_3amon pe 25 Mai 2014, 09:30

mizer caracter are cristina. la golul lui ramos aproape ca nu s-a bucurat deloc. dar cand a dat si el un gol din 11m in ultimul minut cand meciul era decis deja, s-a bucurat zici ca el a castigat singur trofeul, desi el a fost inexistent in meci. un metrosexual care se crede buricul pamantului.

Asa e ,a fost incredibil de penibil Ronaldo.Isi arata muschii pe acolo la final ,cand si-a dat jos tricoul Penibil rau. A fost atat de slab in joc ca mai bine lasa capul plecat.Ramos a fost eroul .Bale a alergat cel mai mult de la Real,15,4 km !