Alte știri din fotbal
„Problema este la noi” » Ce simte Florin Pîrvu că trebuie să facă Voluntariul, bătută din nou în deplasare
0
Lovitură grea pentru campioană » Riscă să nu mai joace deloc în 2026
0
Alex Cicâldău: „Moral pentru Europa. Sunt foarte optimist”
0
Craiova, victorie fără emoții cu Voluntari: 3 penalty-uri în Bănie. Clasamentul din Superliga
30
Știri din fotbal internațional
Dramă târzie: Liverpool se salvează în minutul 90+9, după ce a fost condusă aproape tot meciul de „coțofenele” lui Jaissle
1
Julian Alvarez, în război cu fanii lui Atletico în primul meci al sezonului! Ce a făcut la final
0
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Paris, Viena, Praga
10-5 la ce ??? la echipe de care ai auzit tu ? sa nu ne spui ca si Sutton si Newcastle sunt mari echipe europene. Ala ti-a dat exemple de echipa care au trofee europene in ultimii ani sau s-au batut la trofee europene. Tu vii cu exemple din Anglia de echipe care se bat la retrogradare :)))))) nu depaseste 80 IQ nici daca trisezi la test.
E un troll, da-i ignore si il termini psihic. Asta e singura metoda.
pai asta e problema ta, ca esti un trol care gandesti cu gura lui Craciunescu. Sa spuna craciunescu o data sa te arunci pe geam si scapam de tine. daca e reluarea in care Marcelo e cu piciorul din spate pe linia careului..si sa ai doar 2 neuroni in cap iti dai seama ca acel contact al balonului cu mana e in afara careului. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De fapt sunt doar 6 si in Anglia! :))) Trei in capitala, doua in Manchester si Liverpool!:)))
Niciodată.
Fii serois, de ce trebuie să fure Real? Dă-ne motivul și dacă e motivat, ne pui pe gânduri. Mă refer la noi, ăștia de pe site.
Tu ai numit 5 echipe spaniole. Nu a zis nimeni ca nu ar fi bune dar in Anglia sunt mult mai multe : Mancester 2 echipe, Liverpool, Chelsea, Everton, Tottenham, Arsenal, Leicester, Southampton, Newcastle etc !!! deci 10 numite si ar mai fi . diferenta 10-5, este de 5 in favoarea Campionatului englez !
Domnule le-am vizitat pe amandoua și ambele merită apreciate, oricum sunt în urma Amsterdamului, conform specialiștilor, însă, așa, ca o consolare, citadele precum Berlin, New York, Stokholm ori Tokio se regăsesc în aceași situație, doar poziția în clasament diferă.:);)
Asta a spus Craciunescu care-i fan Real nu eu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.