Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Daca era fair play nu tipa ca disperatu c-a fost penalti, cand a vazut clar ca mingea la lovit in spate, apoi inscrii dintr-un penalti inventat si te bucuri nene de parca ai inscris un super gol intr-un meci f important, despre asta e vorba. Da, sunt fan Barcelona, dar crede-ma ca nu mi-ar fi placut daca era Messi in seara asta in locul lui.
N-are legatura. Sunt fanul oricarui gest de fair-play de pe lumea asta si dusmanul oricarei nedreptati. Uneori nu ma pot sustrage subiectivismului, ca orice om, dar in cazul asta lucrurile-s clare. Fii sigur ca si de era Messi in postura lui Ronaldo, tot as fi comentat negativ la adresa acestui penalty inventat si a cersetoriei din partea unui fotbalist care nu are nevoie de asa ceva! Ma lasa rece si Sahtiorul, is complet neutru.
Nu am fost atent! Sper ca cele 2 penaltiuri ale realului nu au fost sa se tavaleasca in chinuri haterii de la kakalonea si fani ai magicului messi care da 20 goluri pe meci!
sa-i mai dea inca unul, macar sa fie chit cu aia de la sevilla.
stie cineva la ce ora sunt rezumatele pe PROTV ????
Da ma, e un criminal in serie :)))) mai puteti de ura?
nenea Mircea e demolat , CR7 grande jucador va lua balonul de aur!
Eu sunt fan Real si tot mi-e rusine sa-l vad cum cere si se bucura de asa penalty cand a vazut clar ca nu a fost. Penibil. Si la 1-0 si om in plus..mult prea penibil.
*nu lasa pe altii sa bata
si de ce dracului nu lasa sa bata? pt ca e disperat sa dea goluri garla, chiar calcand pe cadavre.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.