Alte știri din fotbal
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
7
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
3
Urmărește Rapid „hattrick-ul” la transferuri? » Părțile implicate neagă vehement mutarea
4
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei » Echipele de start
0
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
1
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Pep Guardiola, mesaj clar pentru titularul său: „Dacă nu e fericit la Manchester City, trebuie să plece!"
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
0
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Degeaba o laudă toţi, Manchester City e o echipă modestă, care nu va face nimic nici în campionatul englez, nici în Champions League.
ai sa razi dar erau toti antistelistii cu morcovul in fhund pana la diafragma ca ii scoatem pe city acum o saptamana....chiar credeau ca avem o sansa cat de mica
Steaua ramane in Europa League, deci Gigi va putea sa isi faca si baldachin de aur la tron :D hahaha
ei sunt elfii din padure ..au venit si v-au dat ......... 07/08 UEFA Dinamo - IF Elfsborg 1-2/1-0
ce este este cum a intrat mucusor stanciu si ardei pompa cum au dat aia gol sau mucusor a jucat la ei
GAT OPRESTETE ..DINAMO NU-L AVEA PE DICATOR SUPORTR ..GATA ..AM IESIT ..
Hai rapidul domnule . Hahahahahaha hahahahaha hahahahaha hahahahaha
gata, ne intalnim in europa league cu toti postacii dinamovisti prezenti la tv. cinste stelistilor de pe gsp si celor care au incurajat echipa pe stadion. azi s-a auzit numai STEAUA si ROMANIA pe stadion. se zice ca au fost si multi dinamovisti la stadion :))))
cred ca te-ai udat mult la 5 primaveri europene si la 2-0 cu ajax si 1-0 cu chelsea
DAU PE DIGI SA VEDEM CU SCRIPCARU DE ILIE INCEPE SA NAL,IZEZE EL SI SA ARATE CAT DE BUNI SI UIMITORI AU FOST ..MA DISTREZ CU RAPCIUGILE CARE SE IMBATA CU AER..APA E PREA TARE PT EI .VALAHULE TRECI PE DGIGISPORT .AICI S-A INCHEIAT ..VORBIM PE LA 03 ..TU ESTI PREZENT NON STOP .DORMI IN CAUT DE LA AER TI SE TRAGE ..PREA E DISTLAT=))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.