Alte știri din fotbal
O spune în premieră: se pregătesc să-l dea jos pe Vassaras! Primele două nume gata să-l înlocuiască
0
„Nu Gâlcă a fost problema!” » Titularul Rapidului a venit decis la interviuri: „Poate în iulie-august ne despărțim”
0
O nouă trădare în Cluj? » Fundașul CFR-ului, în vizorul lui U pentru un transfer cu cost zero
1
Vasile Mogoș, emoționat la ultimul meci pentru Universitatea Craiova: „Mă întorc în Italia. Mă las de fotbal dacă nu găsesc club”
1
Știri din fotbal internațional
Au sfârâit grătarele în cantonament » Party cu echipa lui Chivu și angajații clubului la Appiano Gentile
0
Gata: Lionel Messi a aflat dacă poate juca la ultimul Mondial din carieră!
0
Dezastru » Wolfsburg a retrogradat pentru prima dată în istorie cu al șaselea cel mai mare buget din Bundesliga!
0
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Sfârșit de eră: cel mai aglomerat aeroport din lume se închide definitiv ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Daca nu transfera urgent 4-5 fotbalisti de valoare, o sa fie deranj mare in Grupe... Si iar dam vina pe Galca..
Ati blatuit si arbitrul ..spurcatilorrrrrrrrrrrrrrrrr ...sa-i sugeti pula la arbitru ...daca era corect ...il elimina pe varela ... nu am vazut asa arbitru sa traga cu steaua ...la fiecare cadere a stelistilor a dat fault ....BAFTA MOTIII !!!!!!!
imi este frica daca bate Stanciu sau Filip
sa stai capra 120 de minute,si sa te ierte de 2 rosii si sa te califici,numai OAIA putea avea parte de asa ceva
Nu prea avem executati.... Moti poate devei erou national.
:))
daca ratam suntem prrrrrrrrrosti
Arbitru = nota 10. Om de mare caracter.
:))))) ce a pus mah?
Motii aroganta de dinamovist. Daca nici asa nu-i batem la penalty suntem cea mai proasta echipa , cred ca niciodata in istoria fotbalului nu s-a mai intamplat ca o echipa sa piarda la penalty contra unui jucator de camp. HAI STEAUA, scoate-i aroganta din cap
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.