Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga Campionilor

VIDEO + FOTO Șoc pe Old Trafford în optimile Champions League! Manchester United, OUT din competiție. Roma a întors rezultatul din tur cu Șahtior

« Înapoi la articol

Comentarii (41) Adaugă comentariu

helena  •  14 Martie 2018, 13:01

Postat de cneius pe 14 Martie 2018, 08:21

Nu-i nici un șoc, am spus inaintea meciului ca, dupa extenuantul meci cu Liverpool, ii va fi greu lui United sa joace la aceasi intensitate...

In epoca moderna nu exista meci extenuant. Astia sunt masini: Madridul a jucat cu Barcelona in campionat si trei zile mai tarziu distruigeau Bayern cu 4-0 chiar lka Munchen! nu exista scuze, doar ca au dat peste Sevilla, care a dominat ambele meciuri.Sevilla nu i chiar nimeni si are o clasa peste fotbalul din Anglia, ba chiar si peste cel german---

helena  •  14 Martie 2018, 12:53

Postat de dinamo_fan pe 14 Martie 2018, 09:29

sevilla e o nuca tare pentru oricine dar cand bagi peste 100 de milioane in doar un ucator..are lumea pretentii de la tine. strict fotbalisti inca sevilla a fost net superioara.

Nu exista nu poti juca doua meciuri! Astia sunt masini nu mai sunt ca jucatorii din anii 90, sa nu zic de cei din vremea lui Pele...Au scuza, ca au jucat cu Sevilla o echipa de mana a doua in Spania, dar de prima mana in Europa. Personal nu dau ma dau in vant dupa fotbalul englez si nici dupa cel din Germania. Mai spectaculos e cel din Portugalia si spun asta nu ca sa intru in polemica cu cineva- e doar parerea mea!

dinamo_fan  •  14 Martie 2018, 10:04

Postat de lapusneanul pe 14 Martie 2018, 09:11

a plecat de la voi ?...hahahahahahaha..ce functie indeplinesti la Real ? responsabil cu timpul liber ? ...hahahahaha....

pff...si eu care credeam ca ai peste 80 IQ...

dinamo_fan  •  14 Martie 2018, 09:29

Postat de alenb pe 14 Martie 2018, 09:10

Nu exista scuza? Dar n-au fost eliminati de vreo neica nimeni, au fost eliminati de Sevilla, o echipa buna, nuca tare pentru oricine. In plus au o scuza, meciul teribil cu liverpool sambata, e greu sa joci cu aceeasi intensitate 2 jocuri de asemenea calibru in doar 4 zile.

sevilla e o nuca tare pentru oricine dar cand bagi peste 100 de milioane in doar un ucator..are lumea pretentii de la tine. strict fotbalisti inca sevilla a fost net superioara.

lapusneanul  •  14 Martie 2018, 09:11

Postat de andrei.33 pe 14 Martie 2018, 01:47

Da, nu exista scuza aia pt MU in conditiile in care nu se bate la titlu in PL si de fapt EL era sansa lor sa iasa cu ceva sezonul asta. Nu cred ca exista echipa care sa strambe din nas la un trofeu continental. Cu Real Mou putea castiga CL cu ceva sansa; a iesit la 11m intr-o semifinala cu bayern si a avut ghinion si cu alte ocazii; a luat totusi un titlu in Spania; dupa ce a plecat de la noi (m-am bucurat) a devenit un antrenor umflat si atat; fara sclipire; fara inspiratie; deja l-au citit toti fiindca echipele lui practica un joc zgarcit si stereotip.

a plecat de la voi ?...hahahahahahaha..ce functie indeplinesti la Real ? responsabil cu timpul liber ? ...hahahahaha....

alenb  •  14 Martie 2018, 09:10

Postat de andrei.33 pe 14 Martie 2018, 01:47

Da, nu exista scuza aia pt MU in conditiile in care nu se bate la titlu in PL si de fapt EL era sansa lor sa iasa cu ceva sezonul asta. Nu cred ca exista echipa care sa strambe din nas la un trofeu continental. Cu Real Mou putea castiga CL cu ceva sansa; a iesit la 11m intr-o semifinala cu bayern si a avut ghinion si cu alte ocazii; a luat totusi un titlu in Spania; dupa ce a plecat de la noi (m-am bucurat) a devenit un antrenor umflat si atat; fara sclipire; fara inspiratie; deja l-au citit toti fiindca echipele lui practica un joc zgarcit si stereotip.

Nu exista scuza? Dar n-au fost eliminati de vreo neica nimeni, au fost eliminati de Sevilla, o echipa buna, nuca tare pentru oricine. In plus au o scuza, meciul teribil cu liverpool sambata, e greu sa joci cu aceeasi intensitate 2 jocuri de asemenea calibru in doar 4 zile.

cneius  •  14 Martie 2018, 08:21

Nu-i nici un șoc, am spus inaintea meciului ca, dupa extenuantul meci cu Liverpool, ii va fi greu lui United sa joace la aceasi intensitate...

sala_dalles  •  14 Martie 2018, 07:38

Postat de balauru48 pe 14 Martie 2018, 00:34

***

Ba ma tem ca tu esti *** !

Nick Rasu  •  14 Martie 2018, 03:19

***