Comentarii (518)
val70
val70  •  26 Iulie 2016, 22:53
Postat de chronic pe 26 Iulie 2016, 22:50

inca o vara in europa ne fura arbitrii grav....e clar...steaua este un pericol..dupa ce a facut instructie cu ajax si chelsea

A facut instructie cu ei, zici ?! I-a subordonat, dom`le ! :)))

rakanishu
rakanishu  •  26 Iulie 2016, 22:53

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bakunin
bakunin  •  26 Iulie 2016, 22:53

faxe, ia zi bre, tu cu ce echipa tii? ce palmares are aia? cand joaca in cupele europene? :)

westfield
westfield  •  26 Iulie 2016, 22:53

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

chronic
chronic  •  26 Iulie 2016, 22:53

bv steaua..iar te-ai luptat cu arbitrii hoti...nu se mai opresc din ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sorin965
sorin965  •  26 Iulie 2016, 22:53

Ce ciudă pe contestatari , dar puteti merge ca spectatori , nu ne suparam

nebraska
nebraska  •  26 Iulie 2016, 22:53

A tras arbitrul cu fcsb,i-a ingalbenit gratuit pe cehi.

victor33
victor33  •  26 Iulie 2016, 22:52

Bravo, frumos joc! Din ce-am vazut eu, doar repriza 2, e cel putin meritat egalul asta.

bakunin
bakunin  •  26 Iulie 2016, 22:52
Postat de faxx pe 26 Iulie 2016, 22:51

macar am imaginatie .. ia uite la fcsbistii astia care scuipa stelute pe aici .. limitati la vocabular ca niste perusi si care recurg doar la injuraturi ca meme la badigarzi =)))))

Tu esti plin de imaginatie...repeti de 3 ani aceleasi 2 pr0pozitii, *** :))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  26 Iulie 2016, 22:52

Fecesebe are prima șansă la calificare în următorul tur. Și-au văzut interesul, cu bune, cu rele, le-a ieșit rezultatul.

  • 1
  • •••
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • •••
  • 52
Comentează