Comentarii (518)
wba33
wba33  •  26 Iulie 2016, 21:40

Cand joaca dinamo in europa tot atat de activi sunteti ? sau sunteti pasivi ?

pirucul
pirucul  •  26 Iulie 2016, 21:40

multumim sparta ' jiji like this"

ortega
ortega  •  26 Iulie 2016, 21:40

Mogoșoaia e gata ... Încă o bobiță , și apoi încep să curgă ... Giuge Mogo !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

7mai1986
7mai1986  •  26 Iulie 2016, 21:39
Postat de crotalie pe 26 Iulie 2016, 21:36

Of, nu ar fi bine deloc sa afle si cei din Praga ca toata lumea ne numeste fcsbisti si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

Legendo,ti-e rusine sa mai intrii pe nickul principal?Fac astia misto de tine,cu rapiduletul tau?

749913671784643
Razvan Marcel  •  26 Iulie 2016, 21:39

Nu poti face performanta,cand vinzi cei mai buni jucatori,si aduci jucatori liberi de contract.

crotalie
crotalie  •  26 Iulie 2016, 21:39

Daca ne elimina Sparta o sa lipsim o vreme de pe forum dar ne reintoarcem pentru ca fara noi spiritul fcsbist ar disparea. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

ottobraun
ottobraun  •  26 Iulie 2016, 21:38

E GATA *** ! CAZUTA FIZIC SI PSIHIC! URMEAZA ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ftwraku
ftwraku  •  26 Iulie 2016, 21:38
Postat de steaua_fara_nume pe 26 Iulie 2016, 21:35

Goool *** valahilor

ce prost esti. Nici macar nu cunosti sensul acelui cuvant. Nu este unul peiorativ. In schimb,la cum vorbesti,tu esti o corcitura adusa de otomani in balcani,***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  26 Iulie 2016, 21:38

Hai cu pauza că-i nasoala treaba.

moshu_shukaru
moshu_shukaru  •  26 Iulie 2016, 21:37

Cum era de așteptat, "linia de fund" a Stelei a cedat.

  • 1
  • •••
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • •••
  • 52
Comentează