Comentarii (534)
idi53
idi53  •  03 August 2016, 22:49

Nu m-am uitat la meci si sper ca urmatorul adversar sa fie City!Si sa nu uite stelistii ca vine ea si etapa a5-asi atunci veti vedea o adevarata echipa...DINAMO!

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  03 August 2016, 22:47
Postat de bvd_magheru pe 03 August 2016, 22:39

Eu mi-asm spus parerea dupoa meciul tur. Am afirmat ca sunt atehnici si steaua nu va avea probelem cu ei . Am urmarit secvente de la meciul cu copenhaga . Desi si aia sunt o ecchipa de mijlocul clasamentului european au totusi jucatori tehnici care stiu cu mingea. Oricum FELICITARI BUCURESTENILOR !! DE DATA ASTA TRIBUNELE AU ARATAT BINE.

:))))))*** N AI SPUS NIMIC.. TE AI DESCALIFICAT TOTAL CAND AI INCEPUT SA TI BATJOCORESTI TARA UNDE TE AI NASCUT..SI POPORUL... ESTI CEEA CE ESTI PT CA TE AI NASCUT SI AI FOST EDUCAT..ACOLO.. IN DACIA SAU ROMANIA.. DUPA CUM PREFERI SO? ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  03 August 2016, 22:47

Insolventii si falimentarii cand auziti de Steaua sa treceti cu fata la perete .

risc_mix
risc_mix  •  03 August 2016, 22:47

Dom'ne,ne place nu ne place Steaua ramane cea mai buna din tara.Bravo lor.Felicitari.Mi-a placut si de Mache mana-iute.Sarea de parca el marca golurile

ando89
ando89  •  03 August 2016, 22:46
Postat de bvd_magheru pe 03 August 2016, 22:42

SALUT jupine !! Chiar credeai ca cehii nu sunt atehnici !! I-ai urmarit pe aia de la copenhaga ? Trebuia sa se termine 7 -1 dupa numarul de ocazii .

Bună ziua coane:) Cehii jucau fotbal până acum vreun deceniu, tehnici și determinați, cum e mai rău. Se pare că s-au predat mai devreme decât noi burgerilor și sedentarismului, plus că noi avem viteza la net mai mare:))

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  03 August 2016, 22:46

Doamne, dă-ne Manchester City la tragerea la sorți!

neputintafalit
neputintafalit  •  03 August 2016, 22:45

putin credinciosule

utraian
utraian  •  03 August 2016, 22:45

Bai Acab *** asa facea si tac-tu pe timpuri, asculta pe la usi si vorbea pe la spate? Ai avut de unde sa inveti, tataie

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

xnread
xnread  •  03 August 2016, 22:45

Bună seara. Felicitări roş-albaştrilor pentru calificarea în playoff-ul UCL.:)

de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  03 August 2016, 22:45

Se pare ca vom avea 2 prelungiri. Ceea ce ma face sa-mi doresc Sahtiorul la cum merge in Elvetia.

  • 1
  • •••
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • •••
  • 54
Comentează