Comentarii (534)
a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  03 August 2016, 21:50

hamroun...

chromophobia
chromophobia  •  03 August 2016, 21:49

Eu nu stiu cum au tupeu catelusii astia sa stea p-aici tocmai la ora asta.Si nu ma refer la faptul ca nu este dinamo a lui *** in Europa...astea sunt problemele.E vorba ca in ultimii 25 de ani,ne-au facut tara de ras in Europa iesind din primele tururi.Altii ajungeau in primavara europeana si pe ei nu-i prindeau nici toamna.Nu incepea nici campionatul si ei erau acasa.Knappsufelag,Nec,Vorskla,Metalist,Polonia,Nentori si catr si mai cate

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

spion_kop
spion_kop  •  03 August 2016, 21:49
Postat de Mihail Negulescu pe 03 August 2016, 21:46

Mari nenorociți SUNTEȚI! Nu ați găsit nimic altceva de comentat din prima repriză, decât o fază clară de offside de mai mult de 1 m. Să vă fie rușine! Așteptăm comentariile după 0-3 la pauză ale echipei lui Șumudică!! Putea ușor să fie 4-5 - 0. Noroc cu S. Lung. Nu-i mai vorbiși de rău pe steliști, că Dumnezeu vă dă după inimile voastre. Rapidul desființat și Astra UMILITĂ, MAI VREȚI ȘI ALTE PALME DIVINE?

practic ai dreptate, mai putin offside-ul care o sa fie un vis erotic fcsbist !!!

925045514183782
Montolivo Grig  •  03 August 2016, 21:48

Chistocul stanciu cum simuleaza!

dvd1
dvd1  •  03 August 2016, 21:48

***, huo Steaua cea mai blatista echipa de pe pamint. Gol perfect valabil anulat cehilor. Huo Steaua nemernici ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

739726022812358
Mihail Negulescu  •  03 August 2016, 21:46

Mari nenorociți SUNTEȚI! Nu ați găsit nimic altceva de comentat din prima repriză, decât o fază clară de offside de mai mult de 1 m. Să vă fie rușine! Așteptăm comentariile după 0-3 la pauză ale echipei lui Șumudică!! Putea ușor să fie 4-5 - 0. Noroc cu S. Lung. Nu-i mai vorbiși de rău pe steliști, că Dumnezeu vă dă după inimile voastre. Rapidul desființat și Astra UMILITĂ, MAI VREȚI ȘI ALTE PALME DIVINE?

utilizator șters
utilizator șters  •  03 August 2016, 21:46
Postat de chromophobia pe 03 August 2016, 21:41

Mai bibe lasa gsp-ul si viseaza cum ar fi sa elimine si dinamo o echipa cel putin de acelasi nivel

Vezi ba ca nu s a terminat meciul

its1134
its1134  •  03 August 2016, 21:45
Postat de balauru48 pe 03 August 2016, 21:44

3 cuvinte simple nu poti sa scrii corect, fecesebist ***!

Nu dormi un pic? Mâine poate aveți derby cu Avântul Dărmănești sau ceva.

utilizator șters
utilizator șters  •  03 August 2016, 21:44
Postat de ang3ldev1l pe 03 August 2016, 21:43

rugam frumos fanii dinamovisti, mai usurel cu depresiile ca si asa suntem prea putin romani la numar in aceasta tara

Astept 2-2 la sfarsitul meciului...vedem atunci depresii

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  03 August 2016, 21:44

gata, incepe meciul, bafta si voua dinamovistilor in meciul de maine cu cei de la Tarlugeni sau Stedanesti

  • 1
  • •••
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • •••
  • 54
Comentează