Alte știri din fotbal
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
1
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
13
Știri din fotbal internațional
Didier Deschamps a scris istorie în „sfertul” Franța - Maroc și a dezvăluit marea provocare dintr-un vestiar plin de vedete
0
Cum se simte Kylian Mbappe, după ce a părăsit accidentat meciul Franța - Maroc
0
Encore une fois: Franța își așteaptă adversara din semifinale! A avut emoții 60 de minute cu Maroc, apoi a decolat
12
Fostul star al lui Arsenal și City, reținut sub suspiciunea de spălare de bani
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Dmytro Kuleba, fost ministru de Externe al Ucrainei, despre dronele rusești ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Scumpirile lovesc din nou: românii sunt mai stresați, dar fac un lucru ...
Libertatea
crede-ma ca in orice regim poti sa-ti bati joc de competitie prin monopol. Ce face Bayern in Germania, ce face Juve in Italia, ce fac Real si Barca ? cu ce e diferit fata de ce au facut Steaua si Dinamo ?
din fericire nu mai e ca pe vremea lui ceasca in care steaua si dinamo isi bateau joc de competitie si de partenerii de intrecere. ciudat e ca mai sunt prosti ca tine care se falesc cu bataia de joc de pe vremea lui ceasca. esti inteligent rau de tat nu gluma.
Vyyylyy e Eugen Pan, cautati-l pe fb:)))) Eugen:)))))))
Nici în România nu o să mai vezi talente fotbalistice concentrate în două echipe.
concluzia: de prostie nu te scapa nimeni, nici macar dumnezau! asa si cu observatorul zapacit.
la steaua 86-89 nu o sa mai ajungem niciodata pentru ca la UEFA s-a instalat caracatita care a transformat fotbalul in masinarie de bani. Vor sa bage tot campionatul spaniei in UCL iar campioanele tarilor de la locul 10 in joas sa joace intre ele 14 tururi pana sa ajunga in grupe sa aiba onoarea sa joace contra locului 4 din Italia. hai sa fim seriosi, cu actualul format UCL s-a pus practi monopol pe fotbal acolo intre echipele G8-G12 . nici o alta echipa nu are practic sansa sa mai castige acest trofeu. Daca ar juca doar campioanele atunci iti spun sigur ca si campioana Romaniei s-ar bate de la egal la egal cu campioanele marilor campionate din vest...prin purul fapt ca jucatorii de valoare s-ar orienta catre echipele campioane din restul tarilor pentru a putea in felul asta sa castige trofeul suprem. Acum practic sunt sub papucul caracatitei numita UEFA care a pus monopol pe fotbal s-i l-a transformat intr-o afacere elitista interziza maselor.
E confuz, lasa-l
Plzen e la a 3a infrangere la scor consecutiva acasa cu echipe romanesti, nu cred ca a batut vreo echipa romaneasca vreodata.
bai prostule eu am logica in ceea ce spun spre deosebire de tine. a fost bine nu-i asa te bucurai cand echipele departamentale nedreptateau stiinta nu-i asa? asa ai devenit tu asa mare fan al echipelor departamentale. acum fara misto esti masochist?
Tu te adresezi tuturor cu tupeu si fraze clar exersate in fata oglinzii... Continua-ti exercitiile, poti chiar sa incerci sa-ti tragi si suturi, dar pe forum incearca sa vorbesti frumos!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.