Alte știri din fotbal
Marius Croitoru, după prima victorie a sezonului: „Avem o echipă fantastic de bună, jucători mari”
0
Comentariile lui Istvan Szabo, rămas pe ultimul loc în Superligă
0
Mihai Stoica l-a contrazis în direct pe Gigi Becali: „Nu există om în istoria fotbalului să facă asta”
0
Ilie Dumitrescu a taxat un detaliu din declarația golgheterului: „Să-i fi spus Hagi domnului Iordănescu așa?”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - Fiorentina, epilogul primei etape din Serie A » Radu Drăgușin e titular!
0
Gianni Infantino mai are și susținători! » Samuel Eto'o îl apără pe președintele FIFA: „Nu a făcut nimic greșit!”
0
Dan Șucu mai vinde un jucător de la Genoa » Fundașul central s-a transferat la un club de Champions League
0
Martinelli pleacă de la Arsenal și negociază cu noua echipă!
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Lol, chiar atât de mre să fie bucuria?:))
Superb titlu! Multumim GSP!!! "Asta este STEAUA! Echipa lui Dică merge în play-off-ul CL + 12 milioane de euro în conturi".
Lumineaza-ne, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din editia 74-75 pana in 87-88. Si nu era echipa departamentala! Si nici nu fura jucatori de la echipe campioane (dimpotriva).
De ce te agiți ptr.nimic? Era o calificare firească având în vedere valoarea loturilor celor două echipe. Eu cred că şi- au luat calificarea īn " dinți " şi au jucat din talent.
Superb meci datorita acestui om atat de hulit care a bagat bani in aceasta echipa Sa-ti dea dumnezeu sanatate domnule Becali ,felicitari pentru echipa,pentru colectivul tehnic Ma bucur enorm pentru antrenorul DICA DU-TE DICA...
pentru iubitorii de FCSB/adica de ***;jij Becali;"Nu mai contează cu cine cădem în play-off, contează că Dumnezeu mi-a dat, la ora asta, încă 12 milioane de euro. Atât încasez cu tot cu bilete."
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Slabi de tot Plzen astia, Apoel aia sunt zece clase peste! Fcsb cu norocul, regele cu umilinta! Ca de obicei!
IN EUROPA DOAR STEAUA CONTEAZA
axum 2 ani in ce grupe europene ati jucat ?am uitat ..lapsus nu e corect spus ..nu imi aduc aminte si nici internetul u gaseste grupele unde ati jucat ?poate stii tu ..lumineazane ..ms
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.