Alte știri din fotbal
Csikszereda - UTA, duel cu implicații majore în lupta pentru play-off » Echipe probabile
0
Unirea Slobozia - Farul, debut la gazde pentru Claudiu Niculescu » Echipele probabile
0
Întrebat după Rapid - Petrolul: „E adevărat că sunteți certați cu antrenorul?”
0
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, seară de uitat: două goluri primite din două șuturi pe poartă. Cum l-au notat spaniolii
0
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Cum adica, "ii trebuie penalty"? Era suficient ca aparatorii Milanului sa joace corect in careu si atunci nu era cazul.
nu inteleg ce ai vrut sa spui. dintre noi doi esti singurul care s-a referit la steaua. incerci sa pari inteligent ?
Daca Barcei ii trebuie penalty sa bata o echipa cu jucatori de 40 de ani...e trist. Atunci nu va mai mirati ca Barca pierde campionatul in Spania, totusi la Real sunt jucatori in vana nu batranei de-astia de fac crampe dupa 3 minute de mers pe teren.
Ma enerveaza Barcelona pentru ca sunt prea buni si, cum se zice, "ucid competitia", dar deciziile arbitrului sunt scandaloase.
Alo nenea, ai gresit articolul :)) Si nu mai puneti alta echipa pe locul 5 decat Dinamo, il jigniti pe Ciobi :)
Prietene ai gresit thread-ul unde sa vorbesti de becali.
Jenant! Cu Stoichita si "stuff"-ul lui, preluind echipa ACUM, Becali a reusit sa transeze lupta pentru titlu! Clasament final: 1-CFR, 2-Rapid, 3-Vaslui, 4-Dinamo, 5-Steaua! Cu Ilie Stan, Steaua, poate nu lua titlul anul asta, dar era o constructie solida, care se roda pentru ca sa defileze lejer prin campionatul viitor! Acum, astept cu nerabdare demiterea, peste citeva saptamini, a lui Stoichita... Becali asta are bani, dar minte ioc... Pacat de un club ca Steaua, ca e administrata si condusa precum o STANA DE OI...
Inca un articol care cauta scandal !!! A fost sau nu a fost penalti, nu mai conteaza dar nu va lasati pacaliti de aceste articole fara valoare, numai bine !
Da, cu Real care a inscris prin min 80 cu Apoel ar trebui sa te miri, si stai ca mai e putin din campionat, s-ar putea sa gresesti
Asa spune regulamentul, ca daca nu mai ajunge mingea si este faultat nu se acorda nimic? A cautat si Alexis contactul, ok, dar mingea era in fata si portarul era cu mainile la piciorul lui stang. Poate spune cineva ca nu ar fi avut acoperire regulamentara daca dadea penalti? Iar despre teren, e clar ca l-au udat in exces stiind ca jucatorii Barcei vor fi mai afectati, in meciul cu Arsenal dc nu era la fel de moale terenul? Asta e gen "parjoliti ogoarele, otraviti fantanile" , dar asta e, exista si returul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.