Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga Campionilor

VIDEO Prăbușire din al 9-lea cer » După 1-3 cu Bayern, PSG este într-o situație în care nu a mai fost de 3 ani

« Înapoi la articol

Comentarii (7) Adaugă comentariu

magura  •  06 Decembrie 2017, 23:47

Postat de valentinn10 pe 06 Decembrie 2017, 16:29

Meciul a fost frumos. Tot 3-1se termina si meciul de maine si... FORTA STEAUA, LUPTA FCSB, HAI STELUTA, MANDRIA SI SPERANTA ROMANILOR DE PRETUTINDENI. Restul?, resturi...

PRETENAS, bati campii cu gratie.

Muzzi Ciprian  •  06 Decembrie 2017, 23:35

Postat de valentinn10 pe 06 Decembrie 2017, 16:29

Meciul a fost frumos. Tot 3-1se termina si meciul de maine si... FORTA STEAUA, LUPTA FCSB, HAI STELUTA, MANDRIA SI SPERANTA ROMANILOR DE PRETUTINDENI. Restul?, resturi...

Doamne Valentine, esti mare prost, tata! si la un articol despre psg-bayern tu ne intoxici cu ineptiile tale despre fsn si restul sunt resturi? du-te ba baiatule la un control!

valentinn10  •  06 Decembrie 2017, 16:29

Meciul a fost frumos. Tot 3-1se termina si meciul de maine si... FORTA STEAUA, LUPTA FCSB, HAI STELUTA, MANDRIA SI SPERANTA ROMANILOR DE PRETUTINDENI. Restul?, resturi...

valentinn10  •  06 Decembrie 2017, 16:29

Meciul a fost frumos. Tot 3-1se termina si meciul de maine si... FORTA STEAUA, LUPTA FCSB, HAI STELUTA, MANDRIA SI SPERANTA ROMANILOR DE PRETUTINDENI. Restul?, resturi...

cpt.ahab  •  06 Decembrie 2017, 13:41

Postat de poli_4_ever pe 06 Decembrie 2017, 12:30

Oricum au mers in vacanta la Munchen. Cand a existat miza, PSG i-a batut cu un 3-0 sec pe Bayern

Ala era alt Bayern.

poli_4_ever  •  06 Decembrie 2017, 12:30

Oricum au mers in vacanta la Munchen. Cand a existat miza, PSG i-a batut cu un 3-0 sec pe Bayern